Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to dilema, protože Suma stojí o trochu víc a jsou kvalitnější pravděpodobně. Za to tyhle se mi líbí víc...

Mám oboje, SKX007 a SBDC0001.  Provedení pouzdra a korunky/závitu (především) je u Sumo mnohem lepší. A u Sumo dokonce všechno lícuje. Žádný pootočený armovák apod. Ale tady je to hlavně o nových želvách, tak už mlčím :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, s tím srovnáním Sumo versus SKX nevím. Mám modrý Suma, naštěstí staršího data výroby, takže si myslím, že i proto mi vše sedí tak, jak má a nejsou ještě "ošizené". Po upgrade na safír s modrým AR, průhledem na strojek a novou, plnotučnou sponou si troufám nesouhlasit s tvrzením, že to nejsou moc kvalitní hodinky. Na druhou stranu se SKX dají pořídit za minimálně poloviční cenu, takže bych to úplně nesrovnával. Já mám tu výhodu, že Suma mohu porovnat se Sarb059 Alpinist, které mají identické pouzdro jako SKX a tady už srovnávám hodinky stejné cenové relace. A mohu říct, že ač u Alpinistů je oproti SKX korunka v pohodě, super cifr a nosím je strašně rád, protože jsou to výborné univerzály a to i kvůli pro mne ideální velikosti, tak Suma vedle nich stále působí jako hodinky minimálně o třídu výš. A to říkám i s vědomím, že kvůli hraniční velikosti jsem je chtěl už párkrát prodat, ale jsem moc rád, že jsem to neudělal. Ale tohle je vlákno o želvách, tak se omlouvám za plevelení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dilema, protože Suma stojí o trochu víc a jsou kvalitnější pravděpodobně. Za to tyhle se mi líbí víc...

Suma jsou pěkné, ale kvalita taky nic moc, spíš mi to přijde ještě horší... Ale třeba ty nové s X jsou na tom lépe. Ale pouzdro mi přijde zajímavější, jen mi vadil ten 20mm tah.

 

Jinak já mam SRP777 a nelícuje tam skoro nic, ale jsou naprosto boží :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. A Marinemastery mi pripadajú ešte horšie, než Sumá.

 

mne zase GS divery este horsie ako Marinemaster :-)

 

Sumo pokladam za jeden z cenovo najvyhodnejsich modelov (pekne indexy, nie ako SKX, tiez lepsi stroj), skoda, ze sa mi nepaci.

 

Zelva mi nepride tak vyhodna ako sumo, proste nie... skoro rovnaka cena ako sumo ale trieda na urovni skx...

Upraveno uživatelem vrcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, bral jsem to tak, že Suma jsou to "lepší" :)

 

tak jsou Suma to lepší nebo to horší? :)

 

já jsem teda měl na ruce SKX009, SKX013, SBDC001 i SBDX001 a SKX bych si neodvážil porovnávat se Sumama nebo MM300 hned po prvním kliknutí lunety. Zatímco u SKX je to jako když bouchneš kladivem, Suma a MM300 klikají krásně potichu, luneta nemá takovou vůli a působí celkově kultivovaněji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...