Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to Pavel23: To nenajdeš. Začíná tam dark side of Karlin. Leda by sis v tomhle vlákně našel odkaz na Helveti :D

 

Já měl kdysi vintage želvy s ne úplně povedeným novým ciferníkem, koncovými dílky, který nějakej filipínskej kutil vyrobil doma ručně pilníkem, a strojkem s rezervou chodu asi dvanáct hodin, tyhle nový ke mně hned začaly promlouvat, kup si mě, kup si mě ...

Upraveno uživatelem Viktor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady tak pozoruju, začínám se zlomyslně těšit na dobu, až pomine ta prvotní euforie a nadšení a budou se tu hromadně prodávat za trochu jinou cenu :lol2: . Určitě si počkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady tak pozoruju, začínám se zlomyslně těšit na dobu, až pomine ta prvotní euforie a nadšení a budou se tu hromadně prodávat za trochu jinou cenu :lol2: . Určitě si počkám.

Vzals mi to z pusy. Taky si počkám, až ten boom opadne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji zitrejsi pritomnost vsech variant Seiko SRP77X v Helveti. Pojedu pro ne kolem 10hod, takze v 11-12 tady budou. Prednost budou mit rezervace, ale nejake volne jeste budou.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimavy rumor!

Here's good news to Seikoholics, rumors going around regarding a new limited edition pagong......this might be released together with the previous rumored black/blue and coke variants.

This will be a PADI (Professional Assoc. Of Diving Instructors) limited edition watch, maybe for their 50th anniversary.....1966-2016 emoticon-0105-wink.gif.........featuring the pepsi variant but with the blue dial, metal bracelet and of course a PADI logo

The last PADI dive watch is an Orient made GeneQua 200m, released in 2002 limited edition. Using Seiko kinetic movement.

I guess this will be a big hit for divemasters and non-divers emoticon-0105-wink.gif 

Disclaimer: 
This is only a rumor, but we all hope this will become a reality!!! Sorry no pics emoticon-0101-sadsmile.gif Still unconfirmed emoticon-0102-bigsmile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...