Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Chtěl bych nové želvy SRP777, mám na vás pár otázek:

1.Nevíte kde je mají na vyzkoušení v ústeckém kraji (Most, Chomutov..)

2.SRP777 jsem viděl jenom na gume, prodávají se i na tahu?

3.Máte někdo koupen tah na želvy ze strapcode? Jak lícují koncovky? Prý originál tah není nic moc.Koukal jsem na strapcode a tam mají pouze 22/18. To nedělají 22/22 nebo 22/20?

 

Díky za info a rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je teda nemám jo (ještě :) ) ale v Praze je maj v Helveti.cz v Karlíně a super přístup, tak kdyby si měl cestu do Práglu. Já se byl na ně podívat a musim říct, že ve skutečnosti jsou hezčí než na fotkách a na ruce seděj parádně. Na tahu se varianta 777 nedělá (taky to nechápu), ale ten gumák je asi nejlepší gumák co jsem měl možnost vyzkoušet oproti monstrům je to nebe a dudy. Když bych řešil tah, tak bych asi koupil jubilee a překlápěcí sponu z marinemásterů, původně jsem si říkal, že tu překlápěčku né, ale časem asi jo :). Jinak v helveti by origo tah tah šel doobjednat. Asi by tam šel i jinej neorigo tah v požadovaný šířce, ale asi bys to neměl s ukončení k pouzdru a to by nevypadalo tak hezky.

 

konec hlášení ;)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, je zůženej na 18mm, ale to bude asi většina. Já bych objednával z ebay na strapcodu nemám účet, ale tam bude stejná nabídka a cena podobná. Spona z marinemásterů je spíš pro efekt, protože ten jubilee nemá extenzi a je jasný, že potápky ji musí mít... Já sem zezačátku ten jubilee (obecně u všeho) nějak moc nemusel, ale postupem času mě docela bere. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Markynin:

 

Na originálním želvím tahu nevidím nic špatnýho, jen to, že ho nedodávaji se všemi variantami hodinek.

Nejvíc mi chybí na 777, proto jsem šel do 775 a zvykl si na zlatou.

Pořizovat tah na strapcode není zrovna levná záležitost a vzhledem k ceně hodinek nedává moc smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten origo tah ma plechove koncovky, ne? To by me trosku stvalo a hlavne k nim ve svoji vizi proste vidim president tah :-)

Ted nevim jestli to tu nahodou uz neprobehlo, ale kdyz jsem se cca pred tydnem koukal na ceny novejch zelv u nas, tak mi dost zarazilo ze PADY jsou o par stovek levnejsi nez jine varianty taky na tahu. To uz se PADY varianta tak okoukala?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...