Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Mám želvy od začátku prosince a nosím je furt. Předpokládám, že za tu dobu už jsou zaběhnuté. Během denního běžného nošení (kancelář, zahrada, pochůzky a pojížďky) pozdí tak odhadem -7 s za 24 hodin. Co jim ale silně nesvědčí, je nějaká moje spánková poloha - za tu noc na ruce jsou schopny ztratit dalších třeba 10 sekund. A někdy taky ne, asi jak se zrovna tu noc válim. Když je ale odložím na dýnko, ztratí za noc třeba jen 2 - 3 sekundy. Jelikož já hodinky na spaní nesundavám, tak prostě sečteno podtrženo mám za 24 hodin takových -15 sekund, což už mě trochu sere, tím spíš, že je to do mínusu a nestačí třeba jen jednou za čas vytáhnout korunku a počkat. Tak nějak váhám, jestli je mám nechat poštelovat trochu do plusu, moc se mi nechce ty hodinky otevírat. Jasně, že je to furt v toleranci strojku a od 4R36 nelze čekat zázraky, ale měl jsem těhle strojků už hafo a vždy mi šly pár sekund do plusu, tak mě tohle otravuje. Má to vůbec cenu řešit? Už jsem si tak nějak zvykl, že nastavím v neděli čas o minutu dopředu a mám zase do neděle klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...