Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak řikam u automatů za 10litrů to nevychytáš aby ti šly nějak přesně, dycky tam bude nějakej rozptyl právě z důvodu, že jednou sou natažený, když je nosíš, pak když je máš odložený, tak se vybíjí. Když mi daj za tejden minutu do plusu tak sem spokojenej. Měl sem želvy v lázních na seřízení v pražském hodinářství na zdejší doporučení, potvrzuji, že super přístup. Ale od té doby jsem je teda neměl ještě na ruce tak nevim jak jdou, než jsem je tam odnesl, tak dělaly půl minuty do plusu a to už je teda fakt moc. Když jsem je koupil fungl, tak dělaly něco 5+, ale to stejně nic nevypovídá, musej si sednout a pak má cenu to ladit.  

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne... :-) Mám stejný želvy a zkoušel jsem je na řemenu, na nato, ale stejně to nevypadá dobře a tah je nejlepší volba. Nelíbí se mi na nich ani ty origo gumáky. Žádnej řemen nebo guma jim moc nesedí. Nato je zase zvedá hodně nad ruku, vypadá to z boku divně.  Na tyhle experimenty s řemenama si holt budu muset pořídit nějaký pilotky :-) 

 

I když samozřejmě je to věcí vkusu každého a pokud se ti to tak líbí, proč ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matiniela

Ne... :-) Mám stejný želvy a zkoušel jsem je na řemenu, na nato, ale stejně to nevypadá dobře a tah je nejlepší volba. Nelíbí se mi na nich ani ty origo gumáky. Žádnej řemen nebo guma jim moc nesedí. Nato je zase zvedá hodně nad ruku, vypadá to z boku divně.  Na tyhle experimenty s řemenama si holt budu muset pořídit nějaký pilotky :-) 

 

I když samozřejmě je to věcí vkusu každého a pokud se ti to tak líbí, proč ne. 

 

Souhlas. U mě vedou na Waffle strapu a pak klasický tah. Nato taky není špatné, ale už to není ono :) Pokud si Turtle nechám zkusil bych na ně všude vychvalovaný jubilee tah :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to potvrzuji taky. Teď je mám na ruce zrovna na super jubilee a je to pecka. Trochu bych měl výtku, že má trochu ostřejší hrany, než klasickej origo tah, ale nic co by vadilo. Jinak pecka. Origo gumáky bych tak nehanil, zvlášť ten origo oranžový, na léto docela zpestření, ale tah je tah... Kluci, to je něco podobnýho jako u Rolexů  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemam vubec rad kovove tahy, badi mi na ruce.

Origo guma je velice prijemna, jen mi vadi, ze pridrzny "krouzek" s napisem seiko je malo tesny, posunuje se a pasek se mi vyvlika.

Mam ted na ceste par nato strapu z Ali, tak jsem zvedavy jak budou sedet.

Byl jsem zvedavy jak sedi a vypadaji na zivo na kozenem strapu, tak jsem si jeden pokusny na rychlo spichl nez si nejaky objednam a neni to uplne spatne.

post-54638-0-07768900-1570192603_thumb.jpg

post-54638-0-74906500-1570192633_thumb.jpg

post-54638-0-76359800-1570192657_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super jubilee mám nejradči. Musel jsem si k němu dokoupit origo SEIKO sponu s extenzí, víš jak, potápky... takže super jubilee se sponou nebyla zrovna levná záležitost. Musim potvrdit, že origo gumáky maj ten kovový kroužek moc volnej, ale ty spodní packy jdou přihnout, ale festovnější by bejt mohl. Trošku jim to odpouštim, protože sou hrozně pohodlný.  

post-26998-0-78175500-1570203296_thumb.jpg

post-26998-0-78337300-1570203303_thumb.jpg

post-26998-0-94178200-1570203308_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...