Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím pánové, nevím jestli to patří sem, ale vzhledem k tomu, že jsem již jednou napálil, ale naštěstí to pro mě dopadlo dobře a nechci aby někdo jiný dopadl hůř...tak to sem radši prsknu.

 

Na Aukru jsem dnes natrefil na tutu aukci a již podle fotek je jasný, že to je kopie....prodávaná jako Seiko PADI Turtle, za zajímavou cenu(Aukce od 999 Kč, kup teď za 3305 Kč)

 

https://aukro.cz/seiko-automaty-6962779866

 

PS: Né, že bych chtěl být práskač, ale tuto se mi prostě nelíbí.....nevíte jestli jde na Aukru nahlásit podvodný inzerát(aukci)??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fore sa to uz riesilo, a na aukre https://aukro.cz/kontakt?category=4

 

Děkuji za odkaz, nějak jsem se k tomu nedokázal proklikat...jinak, nevím jestli opravdu "náhoda", ale aukce byla bez jakéhokoliv mého přičinění ukončena :)

Upraveno uživatelem Cukov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by někdo tip na pohodlnější sponu? Ideálně neplechovou a bez extenze. Pořídil jsem první želvy a ta spona mi moc nesedí. 

 

PS: člověk by si myslel, že tah s dutinkama na osičkách v roce 20 už nikdo prodávat nebude...hrozně debilní systém, ale furt lepší, než bondovky s dvěma dutinkama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to nebude podle tvých představ, ale mám na želvách super jubilee a jako sponu jsem pořídil 18mm sponu s extenzí ze seiko monster... Maximální pohodlí a spokojenost. Jako mít sponu na potápkách bez extenze, tak to bych nedal...  :)

 

Měl jsem na želvách i sponu z marinemastrů, ale je moc velká a přišla mi, že i překážela. Z monster je to přesně ončo. 

post-26998-0-64485000-1582148210_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
V 9. 7. 2019 v 13:59, Olaf napsal:

Strašně jsem váhal, jestli pustit svoje stávající STO a nahradit je novejma, pač oboje jsou krásný. Nakonec rozseknuto, starý do prodejního vlákna, nový dnes zakoupeny v Helvetii. Pač mám narozky, chtěl jsem nevystavenej kousek, řikám to klukovi v Koscomu, načež mě dostal větou: "Fakt? Všechno nej, já mam dnes taky narozeniny, 9.7. mínus dekáda a něco od mě"... :eek:  :lol2: A přestože byl příjemnej, chtěl jsem mu udělat prodej a nabídl by i lepší cenu, popravdě jsem přiznal, že chci zabalenej kus, a hlavně vybrat z vícero (znáte želvy) a zamířil jsem do Helvetie, kde jsem je vzal... Fotka není moje, ale věrně ilustruje barvy. 

post-13579-0-54229700-1562673411_thumb.jpg

Má někdo z přítomných některé z těchto STO a nové King Turtle na přímé srovnání? Zdá se mi s odstupem času, že tohle se bude Seiku těžko překonávat. Tyhle reliefni cifry a barvy mě pořád baví, zato ty nové vafle mě moc neoslovily. Asi jsou pro někoho jiného. Nová Manta taky nic moc.

černé, Padi a  blue lagoon už jsou  u želv skoro klasika. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si včera řekl, že do želv znovu půjdu, podařilo se mi sehnat pěkné Save the Ocean SRPD21K1 za rozumnou cenu, teď ještě, aby dorazily z USA 😁

Dříve jsem měl klasické červenomodrá luneta a jednobarevný modrý číselník a tohle je za stejné peníze o chlup lepší

WTS: Seiko Turtle Great white SRPD21 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...