Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Ahoj všem, před 3 lety to právě tyhle želvy u mě všechno odstartovaly a než se člověk v tom odvětví aspoň trochu začne orientovat, tak zjistí, že se snad už v této podobě nevyrábí... sice ta základní/první, ale za mě nejpodařenější varianta. Zaznamenal někdo, kdy k vyřazení došlo, nebo je to jenom nějaká lokální dodavatelská záležitost?

20210629_133509.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mám po několika hodinkách želvy jako jediný automaty a musim říct, že sem s automatama na konci. Sem strašně moc spokojenej a vůbec nemám nutkání kupovat něco jinýho. Mám je na super jubilee s origo Seiko sponou s extenzí (spona z monster 18mm) a je to naprosto dokonalý, neni tomu co vytknout. Mám i origo tah a origo gumáky (černý, oranžový) na zpestření a fakt nechci jiný hodinky. Mám klasickou černou variantu, která je IMHO nejlepší! Kdo nemá (neměl) želvy tak prostě neví co je žít! :default_smile:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 5. 2022 v 19:47, Strocek napsal:

Kluci mám po několika hodinkách želvy jako jediný automaty a musim říct, že sem s automatama na konci. Sem strašně moc spokojenej a vůbec nemám nutkání kupovat něco jinýho. Mám je na super jubilee s origo Seiko sponou s extenzí (spona z monster 18mm) a je to naprosto dokonalý, neni tomu co vytknout. Mám i origo tah a origo gumáky (černý, oranžový) na zpestření a fakt nechci jiný hodinky. Mám klasickou černou variantu, která je IMHO nejlepší! Kdo nemá (neměl) želvy tak prostě neví co je žít! :default_smile:  

Kdepak, želv není nikdy dost! 😄 Já to mám  tak, že od začátku chronomagorství se ve mě perou dva hlasy. Jeden říká chce to rozmanitost značek, tvarů, strojků... Druhý říká, vyprdni se na ostatní hodinky a kupuj si jen želvy! Ten tvar je pro mě dokonalý, existují mraky barevných variant, prostě klidně bych jich deset měl v šuplíku a střídal a ani snad jiný hodinly už nepotřeboval...😊

20220526_165524.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako v klidu, jestli to máš takhle tak proč né. :default_wink: Já právě žádný dvojitý hlasy nemám. Mám jeden a ten říká nic jinýho nepotřebuješ, než to co máš, protože to co máš je přesně vončo :default_smile:

edit:

jestli ty dvojitý hlasy nejsou tim, že nemáš černou variantu? :rolleyes:

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Experimentoval sem s gumákama Crafter, mešema, natem, tahama a prostě nejlepší gumák je origo Seiko a z tahu Super Jubilee.

Crafter Blue -  na muj vkus sou docela tvrdý, ale zase sou až k pouzdru a vypadaj dobře, že musíte mít hubenou Crafter stežejku, kterou asi kromě origa nikde nesežete to je velký mínus

Mesh - neni to špatný, ale okouká se to 

Nato - sou to moc těžký hodinky na Nato a když je máš trochu na volno, tak ti na ruce lítaj jak nudle v bandě

Origo tah - klasika, je dobrej, ale Super Jubilee je o chlup lepší

Super Jubilee - zatim se mi neokoukal a to už ho nějakej ten rok nosím, ale musí k němu bejt origo Seiko spona s extenzí z Monstrer 18mm a je to dokonalý.

Origo Seiko gumák - hrozně příjemnej, oranžová je hodně sytá narozdíl od oranžovýho Craftra a když dáváte oranžovou, tak prostě chcete aby to bylo vidět. 

Ale abych byl úplně spokojenej parchant, tak by to chtělo ten origo Seiko gumák dotáhnout až k pouzdru a možnost dát ho na překlápěčku a neměl bych výhrady :default_smile:.

Tak takhle nějak bych to kuci viděl :default_wink:.

1.JPG

2.JPG

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, má tu někdo zkušenosti   s výměnou ciferníku na King Turtle SRPE05K? 

Přemýšlím že bych je vyměnil za ciferník  z SRPE03K1 - Černý King turtle nebo SRPA21K1 - Modrý sunburst Padi.

Zároveň zkoušel někdo sundat zvětšovací sklíčko - candybar? :)

Jinak já a moje želvy slavíme rok. Nejlepší hodiny co jsem měl :)

IMG_5319.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, porizoval jste nekdo na zelvy keramickou lunetu, tj. myslim tim set luneta + keramicka vlozka (ne jen vlozka)?

Mam ted pespi a premyslim, ze bych si poridil dalsi celou lunetu v jine barve (asi cerne) a obcas to prohazoval, to je lehci nez menit pasky...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...