Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty černý sou klasika mám je taky, ty se prostě neokoukaj. Musim říct, že jsem max spokojenej. Je i velkej výběr tahů a gumáků, že je co měnit. Jasně safír chyběl, nevim jestli má i antireflex, ale to už pak z těch Seiko tůlů dělá jiný hodinky a mě jsou právě sympatický tím, že to jsou dobrý levný hodinky. Myslim, že v poměru cena/výkon, asi nenajdem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja beru zelvy jako takovou vylepsenou variantu SKX, proste tooly. Tam mi safir a keramika nedavaji smysl, respektive nelibi se mi to. Levny hardlex a plechova luneta se mi na tom libi vic, nemuzu si pomoct. Proto cerna verze, plus treba pepsi a nejaka limitka v podobe Padi nebo druhe verze SOT by mi bohate stacila. Takhle je toho proste moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak sa na to pozeras touto optikou, chapem tvoje rozhorcenie. Mne vsak Zelvy postupom casu (nebola to laska na prvy pohlad) pridu natolko zaujimave, ze je skoda utopit ich potencial v 2-3 farbach. Ale asi chapem, ako to myslis. Mozno je to tym, ze som este len chronozelenac a sirsi kontext si len dobudovavam. Uvidime casom. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Byť na Hvare a nejsť do Hvaru by asi bolo velké fó-pa.
Dnes malo celý deň pršať, tak sme zvolili výlet a nakoniec ta búrka prišla až keď sme sa vrátili, takže potápky na suchu. Momentálne mi najviac sedia na čiernom nato, jednoduché a sedia super aj pri plávaní.a814776c4db587d91cc9aebae6a684a9.jpg

Seiko & Hamilton

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...