Přejít na obsah

Na jaké hodinky sbalit pěknou slečnu ?


Doporučené příspěvky

Nedivím se, že se holka hned chytla. Podle toho rozhovoru bude oboum zúčastněným tak patnáct a neznám nic rajcovnějšího než bandu divných chlapů, kteří si v salónku hospody vzájemně osahávají hodinky. To je tutovka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, mně to stylem vyjadřování připomíná (celkem čerstvě) bývalou kolegyni. Díky bohu. Jsme se 4 měsíce navštěvovali, dohoda byla držet to mimo práci. Týden před rozlučkou s kolegy mi v posteli řekla, že chce po roce zase vztah (ne se mou) atd. Byl jsem s tím dopředu smířen, čekal jsem, že to skončí. Načež ji po mém příchodu na rozlučku a předání dárku nenapadlo nic lepšího, než přede všemi říct "jéééé, to jsi nemusel, vždyť si to stejně vypijeme u tebe doma"  :frusty: Třetí podobný fuck up, takže i když mě cestou domu provokovala, plánovala jak pojedeme spolu na hory,... musel jsem to o týden později skončit, už jí jednoduše nevěřím. 

Upraveno uživatelem VitekB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nedivím se, že se holka hned chytla. Podle toho rozhovoru bude oboum zúčastněným tak patnáct a neznám nic rajcovnějšího než bandu divných chlapů, kteří si v salónku hospody vzájemně osahávají hodinky. To je tutovka!

Slečna je budoucí kardiochirurg. Já jsem se naučil nebrat věci zase tak vážně. Občas se rád cítím jako malý kluk.... A podle mě je to tak správně. Jinak @VitekB Tinder, hm já vlastně nevím jestli bych to doporučil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádka ve 40 čekala první dítě. Posledních x let jí tvrdili, že děti mít nikdy nebude a ono to náhodou vyšlo. Ve třetím měsíci ji italský přítel opustil. Přes Tinder si našla dalšího Itala advokáta a doteď spolu spokojeně žijí v Praze :). Takže asi Tinder není jen o... Ostatně, jestli ho používá i budoucí kardiochirurg, jde přes něj poznat velmi zajímavé lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciste pre statistiku uvediem, ze na hodinky som zbalil slecnu iba jediny raz a jednalo sa konkretne o Poljot Aviator. Vztah vydrzal presne do nasledujuceho rande, na ktorom zvladla vypit o dve plzne a jednu zelenu viac nez ja, nasledne som sa rozhodol znovu uz podobne ponizenie neriskovat a preventivne ju vymazal z ICQ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádka ve 40 čekala první dítě. Posledních x let jí tvrdili, že děti mít nikdy nebude a ono to náhodou vyšlo. Ve třetím měsíci ji italský přítel opustil. Přes Tinder si našla dalšího Itala advokáta a doteď spolu spokojeně žijí v Praze :). Takže asi Tinder není jen o... Ostatně, jestli ho používá i budoucí kardiochirurg, jde přes něj poznat velmi zajímavé lidi.

jj například mojí spolubydlící napsal chlap jestli chodí i za prachy :) 

 

Ciste pre statistiku uvediem, ze na hodinky som zbalil slecnu iba jediny raz a jednalo sa konkretne o Poljot Aviator. Vztah vydrzal presne do nasledujuceho rande, na ktorom zvladla vypit o dve plzne a jednu zelenu viac nez ja, nasledne som sa rozhodol znovu uz podobne ponizenie neriskovat a preventivne ju vymazal z ICQ.

čeče icq to už dnešní děti ani neznaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a když se vrátím k původnímu tématu - pokud čirou náhodou člověk nenarazí na nějakou chronomagorku (tomu asi nikdo nevěří ) tak jediné čím na zápěstí asi u opačného pohlaví můžeš zabodovat jsou buďto Apple watch a nebo nějaký krutopřísný Diesely nebo Hilfigery .... ještě by si tak mohly všimnout Béček nebo Rolád ale to si stejně budou myslet že je máš za 20 fufniků z Egypta nebo Číny :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze tak ako vsetko aj toto hodne zalezi na kruhoch v ktorych sa pohybujes. Na dedinskej didzine v Hornej Dolnej budes v pohode za machra aj s Festinou, ale urcite su na svete podniky podniky, kde nijak zvlast neoslnis ani dufourkami (a nie pre to ze by si pritomne damy mysleli, ze su z Egypta)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...