Přejít na obsah

Na jaké hodinky sbalit pěknou slečnu ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Byl jsem u páníčka, kterej o mě nehezky mluvil, nemohl se mě zbavit a neměl internet...

 

pokakal jsi mu zahradu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ještě k tomu, na co slečny letí - tady asi nebude jednoznačná odpověď a spíš bude záležet na konkrétní slečně :-D já spolíhám na SARB033.. i když hodinky z palubky mercedesu (jak píše hasič) jsou o několik levelů atraktivnější :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu, na co slečny letí - tady asi nebude jednoznačná odpověď a spíš bude záležet na konkrétní slečně :-D já spolíhám na SARB033.. i když hodinky z palubky mercedesu (jak píše hasič) jsou o několik levelů atraktivnější :-D 

 

myslíš IWC v Mercedesech AMG made in Tunisia viz nedávný jacobuv prispěvek na chronomag facebooku? :))

https://twitter.com/hoonable/status/976943693566566405

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První co mne napadlo jako odpověď na úvodní otázku, bylo tohle. Nicméně to samozřejmě platí jen u balení slečny na jednu noc. Slečnu na delší vztah je třeba balit na cokoliv jiného, jen ne na hmotné věci, hodinky nevyjímaje..

post-3283-0-45399900-1550660728_thumb.jpg

post-3283-0-63449400-1550660737_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máte návod... místo diamantu si tam dosaďte třeba Rolexky :)

 

 

Přijde muž s krásnou ženou do klenotnictví, společně pro ni vyberou diamant za 1,5 milionu korun. Když dojde na placení, vezme muž šekovou knížku a vyplní šek na celou sumu. Prodavač se na něj s obavami dívá, ten zákazník je mu neznámý, vidí ho poprvé. Muž okamžitě postřehne, co prodavači jde hlavou a říká mu: "Vidím, že máte obavy, že tento šek není krytý, viďte...? Dobře, uděláme následující. Dnes je pátek a banky mají již zavřeno, ponechejte si ten šek i šperk. V pondělí, až budete moci ten šek nechat proplatit, pošlete ten šperk mojí přítelkyni. o.k.?" Prodavač se uklidní, v pondělí si chce nechat šek proplatit, banka jej ale zamítne, že prý není krytý. Okamžitě volá zákazníkovi a ten mu na to odpoví: "Ten šek můžete zahodit, už jsem ji vošukal!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha a pak, že to prý nejde :-D

Zdroj můj Tinder, asi bych na téma toho našel víc, ale tohle je nejlepší..

 

Si snad ten Tinder taky nakonec založím :D. Kdysi jsem si z jedné baličské knihy (nevím už odkud, možná David X - Relentless) poznamenal "Hot women are attracted to 'shiny objects': money clips, camera lenses, fancy watches. All you have to do is flash it better or more profusely than the next guy and you are in. This is something men can understand, for there is logic here, and structure. A road map to follow: "acquire shiny objects, acquire hot women". Simple. One for the left arm and one for the right arm? Sure, why not?

 

Beautiful women do not care about these things at all. They are attracted to only one thing in men: beauty. And what is the beauty in a man? A lifelong devotion to a personal passion, a passion larger than him, larger than her, larger than the whole world, a passion that radiates from his pores until day he dies. This is the beauty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...