Přejít na obsah

Odolné hodinky na lov, střelbu, les.


Doporučené příspěvky

Na outdoor aktivity mam Casio Edifice. Maji keramickou lunetu, solarni dobijeni a jsou rizene radiem. Maji vynikajici zpracovani a docela i pekne vypadaji. Mam je 5 let a jsem s nima velmi spokojeny. Pouze jsem uz skrabnul keramickou lunetu, o ktere jsem si myslel, ze je neposkrabatelna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 208
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Na hodinkách jsme se stále neshodli. Z mého pohledu bude asi nejlepší, když bude mít každý takové, jaké uživateli vyhovují.

 

Ano, byli jsme v Ostravě pouze s přáteli, abychom si to mohli vyzkoušet a nikdo nám do toho nezasahoval.

Abychom mohli říct, proč a jakou. A také abychom pak neudělali kamarádovu otcovi majorovi ostudu.

 

Původně jsme se shodli, že se nám líbí (ale neměli jsme praktické zkušenosti).

Smith and Wesson Model 29 .44 Magnum

Colt 1911 .45 ACP

 

Glock nám připadal nějak moc plastový, nyní jsme přehodnotili názor. Moc nás zaujalo, že lze pěkně vyladit.

GLOCK 17, 35, 21

 

Doporučují nám Glock 21, já už nyní vím, že bych pak chtěl full size.

 

Pušku nám před dvěma týdny zapůjčili Remington XM2010, dost mě zaujala (i když to bylo s přísným dozorem).

 

 

Nyní budeme několik měsíců střílet sportovně na terč, pak závodit. Za čas budeme asi lovit s myslivcema menší zvěř a pak snad budeme moci absolvovat ten kurz.

 

Ten obrázek s vojákem trpícím těžkou obezitou mě pobavil. V naší skupině jsou i obézní, ale domnívám se, že nikdo nemá nadváhu vyšší než 20kg.

post-1456-0-83923600-1448958877_thumb.jpg

post-1456-0-77367600-1448958889_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příslušenství ke Glocku mají např. tady: http://glockshop.cz/index.php?cPath=57_85

 

Kdo akce přesně pořádá, bylo mi důrazně naznačeno, ať se o to nezajímám. Odhaduji, že v rámci plnění projektů na fakultě se nám můžou trochu revanšovat (protože žádné příjmy z toho neplynou).

 

Přechozí dva obrázky jsou pro ilustraci z Internetu, žel na akcím se nesmí fotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma myslivcema budete tu menší zvěř lovit glockem, nebo tím Remingtonem?  :frusty:  :lol2:  :lol2:

 

Kdo je tu myslivec ví, jak dlouho to trvá a co vše musí absolvovat, než si může v Česku legálně vystřelit na zvěř v honitbě. Rozhodně to není o tom, že si zastřílím na střelnici a pak jdu s myslivcem do lesa, aby mi ukázal, jak se pozná srnec od houbaře. Neumím si představit myslivce, který si vezme do lesa borce s armádní puškou a nechá ho jen tak lovit. Že jsou nějaké zákonem stanovené doby lovu, že myslivec musí mít cosi jako povinné ručení (pojistku odpovědnosti za škodu), zbrojní průkaz, lovecký lístek, povolenku k lovu v příslušné honitbě, to vám taky všechno zapůjčí pořadatel?  :lol2:

 

Strašně by mně zajímalo, kde se dá takovéhle akce zúčastnit. Kde je ta bájná země, kde se tohle může zažít? To nám zatím autor vlákna nechce sdělit, ačkoliv kdyby napsal třeba Kazachstán, nevím, jak by to té super tajné akci uškodilo. Ale obávám se, že se to nedozvíme, protože celé tohle je jeden velký blábol, ovšem člověk se u toho výtečně baví... :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příslušenství ke Glocku mají např. tady: http://glockshop.cz/index.php?cPath=57_85

 

Kdo akce přesně pořádá, bylo mi důrazně naznačeno, ať se o to nezajímám. Odhaduji, že v rámci plnění projektů na fakultě se nám můžou trochu revanšovat (protože žádné příjmy z toho neplynou).

 

Přechozí dva obrázky jsou pro ilustraci z Internetu, žel na akcím se nesmí fotit.

přiznám se že jsem od tebe takovou odpověď čekal :lol2:

včera jsem dokoukl třetí sérii seriálu Homeland...tak dávej bacha ať se nenamočíš do něčeho jako Broody

ta akce smrdí na všech frontách špionáží,kontrašpionáží,díky tomu že se o ní nic nesmí člověk dozvědět :lol2:  :lol2:  :lol2: ...no vlastně se divím že si o ní napsal na veřejné forum,ale i tak díky......dlouho jsem nečetl něco tak výživné :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to tedy zrekapituloval: Akce se koná na neznámém místě, pořádají ji lidi, o který je lepší se nezajímat, ovšem jsou to féroví drsňáci, protože tím něco (neptat se co) revanšují fakultě (neptat se jaké). Je zapotřebí mít hodinky, které přežijí jadernou explozi, účastní se jí hoši z diplomatických rodin a jeden syn majora. K jídlu bude ulovená menší zvěř. Někteří mají mírnou nadváhu, takže nevadí, když se v lovu nebude příliš dařit. Z neznámých důvodů (tajné) je ze všeho nejpodstatnější, aby hodinky měly vibrátor.

 

Zapomněl jsem na něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...