Přejít na obsah

Odolné hodinky na lov, střelbu, les.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 208
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Abych to tedy zrekapituloval: Akce se koná na neznámém místě, pořádají ji lidi, o který je lepší se nezajímat, ovšem jsou to féroví drsňáci, protože tím něco (neptat se co) revanšují fakultě (neptat se jaké). Je zapotřebí mít hodinky, které přežijí jadernou explozi, účastní se jí hoši z diplomatických rodin a jeden syn majora. K jídlu bude ulovená menší zvěř. Někteří mají mírnou nadváhu, takže nevadí, když se v lovu nebude příliš dařit. Z neznámých důvodů (tajné) je ze všeho nejpodstatnější, aby hodinky měly vibrátor.

 

Zapomněl jsem na něco?

no krásně sepsáno,dlouho jsem se tak nesmál jak u toho :clap:

Já myslím že už nám k tomu moc neřekne,před chvílí tu byl :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vibrační hodinky z důvodu toho, že tónem budík/výstraha není v hluku vůbec slyšet, blikání je nevhodné.

Pokud se neshodneme na nějakém modelu vibracemi, tak za sebe zvolím model Casio GD400 a PRW2500.

 

Myslivec nechá vystřelit (samozřejmě puškou, mám za to, že myslivci nestřílí pistolemi a ani jejich hosté) na bažanta po dohodě i v ČR.

Jinak konání akce odhadujeme na Polsko nebo mimo EU Kazachstán.

 

Některé souhry textů a reakcí působí dost vtipně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty si vážně myslíš, že myslivec jen tak chodí lesem a střílí po bažantech, když nějakého uvidí? A ještě kulovnicí pokud možno? Je vidět, že jsi na fakultě nedával na hodinách předmětu "Lov menší zvěře" moc pozor a přechod do lovecké reality by pro Tebe mohl být velkým překvapením.    :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  Ačkoliv v takovém Kazachstánu bych věřil, že se dá lovit zvěř možná i kulometem. 

 

Jinak máš pravdu, myslivci ani jejich hosté (což překvapivě jsou zase myslivci, tedy lidi s loveckým lístkem, nikoliv každý, kdo si chce vystřelit na zvěř) nestřílí pistolemi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vibrační hodinky z důvodu toho, že tónem budík/výstraha není v hluku vůbec slyšet, blikání je nevhodné.

Pokud se neshodneme na nějakém modelu vibracemi, tak za sebe zvolím model Casio GD400 a PRW2500.

 

Myslivec nechá vystřelit (samozřejmě puškou, mám za to, že myslivci nestřílí pistolemi a ani jejich hosté) na bažanta po dohodě i v ČR.

Jinak konání akce odhadujeme na Polsko nebo mimo EU Kazachstán.

 

Některé souhry textů a reakcí působí dost vtipně.

tam budou když budeš spát vybuchovat granáty?? :lol2:

nebo proč by to nemělo být slyšet aby to člověka vzbudilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že k žádným výbuchům docházet nebude. Obecně pípání hodinek není slyšet ani ve městě nebo ve vlaku. Budík nepoužít na buzení, ale na upozornění vypršení času nebo začátku.

 

Jinak k těm bažantům, mi připomínalo něco jako oplocenou oboru s loukou, kde se v určitém čase zřejmě vypustí bažanti.

 

Běžně používám mechanické hodinky (ruční nátah) s budíkem, jednak mě to vzbudí, ale i když to mám přes den na nějaké upozornění, tak jde cítit při zvonění na ruce.

Něco podobného jako toto. Ale mechanika není vhodná, již se nám poškodilo dost hodinek.

post-1456-0-44299400-1448977007_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále vybíráme hodinky, na kterých bychom se všichni shodli.

Všem by se nám líbili, ale potřebovali bychom mít jistotu, že jsou odolné a vydrží to.

Kalibr ETA 2801 z nás ještě nikdo nemá.

 

Marathon Swiss Ltd. Edition General Purpose Benrus Steel 39mm

Movement: ETA 2801 17 jewel vintage handwind Benrus movement

 

Budu rád, za vaše názory.

post-1456-0-41859800-1449046732_thumb.jpg

post-1456-0-57063700-1449046759_thumb.jpg

post-1456-0-48428500-1449046764_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A certifikace US Army není dostatečný argument? Každopádně ruční nátah je principiálně odolnější, než automaty nebo kinetic, nepočítáme-li tedy rovnou digi nebo alespoň quartz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodli jsme se, že bychom raději mechaniky a na ty bychom se domluvili docela rychle. Ale již jsme poškodili mechanických hodinek hodně a nechceme v tom pokračovat.

 

Ale z digitálních nemáme moc přehled. Ty digitální co nám doporučili GW-400J-1JF, jsme je nikde nenašli (vibrační budík, měsíční fáze) ani jim podobné (jen s vibracemi se základními funkcemi nebo s měsíční fází a různé funkce bez vibračního budíku).

Vybral jsem dvoje, ale řekli mi (v naší skupině), že PRW2500 s 6 tlačítky jsou příliš složité, a na GD400 že jsou takové nijaké. Suunto jsou podle nich také moc složité. Ale ani tyto nemají ty požadované funkce.

 

Takže to vypadá, že to nemá uspokojivé řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obáváme se, že působení skupiny a dohadování/vyjednávání, může působit, na okolí tak, že započnou nebo zvýší návštěvy u svých psychologů.

 

 

Hodinkami jsme docela strhly dost lavin i na našich fakultách, tak by nám prošli asi i dražší modely, hlavně ať už je pokoj. Ale byla by extrémní ostuda, kdyby se pak většině hodinky poškodily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinkami jsme docela strhly dost lavin i na našich fakultách

wtf

Ale byla by extrémní ostuda, kdyby se pak většině hodinky poškodili.

Tak to ty mechanický marathony s minimální vodotěsností budou určitě nejlepší volba.:-D

 

Tohle vlákno mě baví, i když jsem si celkem jistej, že je to celý jen nějakej vtip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...