Přejít na obsah

Automaty s průhledem - prosím o tipy


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

sháním pro sebe první pořádné hodinky a rád bych poprosil o tipy zkušenější. Požadavky mám následující:

  • pánské
  • automaty s průhledem
  • kulaté
  • kožený pásek
  • solidní značka - zde se však nevyznám, které to jsou
  • cena cca do 20 tisíc Kč, klidně i levnější/dražší - ale ať je dobrý poměr cena/výkon

Pro představu vzhledu - líbí se mi např. Fossil ME3061, nicméně jsem se tady dočetl, že Fossil je špatná značka.

 

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba ešte doplniť či tmavý cifer alebo bledy a priemer púzdra. treba si zmerať obvod zápästia. 

tie powermaticy certina alebo tissot budú fajn. určite by som sa vykašlal na priehlad do stroja cez cifer..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál kožený řemínek od Orientu jsem měl a nic moc (i když na Star může být lepší). Pokud bych sháněl kůži, tak spíš něco samostatně a v každém případě s překlápěcí sponou. Těch patnáctset za nějaký kvalitní už není tak velká položka u hodinek za desetinásobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie edoxy a za tú cenu sú paráda. len na zápästie 20,5cm to bude asi dosť malé..

 

To mas zial pravdu, este ma napadli tiez od Edoxu Les Vauberts Open Heart (85010-3-NIN), ale maju 41 mm, co by bolo asi tiez malo, navyse je to uz velmi tazko zohnatelny model. Inak z toho schopneho v limite si myslim, ze tu padli uz asi vsetky dobre tipy.

 

edox-les-vauberts-automatic-open-heart-8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...