Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Však tenhle "high-beat quartz" taky nebude nic jiného než Accutron II s chrono nádstavbou. 

 

Za mě jsou zatraceně povedené, bílé indexy, datum s černým podkladem a WR50 mě rozhodně neuráží - a jak už dlouho ve sbírce postrádám bulovácké quartzky s plynule jedoucí vteřinovkou, tak tyhle "moony" jsou konečně jasná volba. Pokud si pro ně někdo po novém roce pojedete, dejte vědět - určitě se domluvíme. Hlavně k nim nezapomenout pár těch sucháčových strapů do foroty, protože nic pohodlnějšího na "pracovní otloukánky" neznám...  :speak_cool:

 

PS: Místo pindů na dýnku bych byl 2945x radši, kdyby pod ním byla pořádná a snadno vyměnitelná baterka.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad půjde dokoupit tah, bez něj jsou pro mě poloviční.

Pche, tah... Na tom strapu se suchacem budou neskutečně sexy.

Jen nevim, co budu v lednu dělat. Mají vyjít i nové seika. A to určování priorit... No už teď se na to netesim...

(Hodí se jedno obligátní) Že já sem lezu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nelžou s tím 20mm řemínkem, tak podle fotky má ta kruhová luneta 42 mm a dolní základna včetně ochrany korunky 45 mm. 

V reálu to tedy možná doufejme nebude působit úplně morbidně, ale na "retro-look" už je obojí asi zbytečně moc.

Nevím jaký rozměr měly origo Scottovy "Bulova Moonwatch", ale u tak velkých potvor už mohl být aspoň 22mm tah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám hodinky s podobným tvarem a stejnou velikostí, a nosí se skvěle. Nemají tendenci se přetáčet / cestovat k vnější hraně zápěstí / na plošší ruce 18,5 a co vím, seděly nečekan? pohodlně i na ruce s obvodem 17,5. Hodně záleží na míře zakřivení nožek a na tom, jak moc z pouzdra vystupuje dýnko. Tady by to mohlo být v pohodě. K nepoměru velikosti pouzdra a šířce tahu nebo strapu: na Sumech jsem si ověřil, že to může být neuvěřitelně pohodlná kombinace, a pokud jde o estetické hledisko, na všech produktových fotkách to díky tvaru pouzdra vypadá dobře. Dokud nebyly známý parametry hodinek, nikdo to moc neřešil, většině z nás se líbily :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v podobném tvaru "malé" 39mm Fortis Cosmonauts - a na velké tlapě jim designově dost pomáhá tenhle strap se širší základnou:

1420693659_3_spv2-4.jpg

...což by mohlo být "stylové" řešení i v případě Bulovy. Samotný rozměr 42/45mm problém není - jen už to holt není "echt retro"  ;)

I když - jaký byl vlastně rozměr těch původních Scottových "měsíčních" hodinek?

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...