Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

S tim tahem to je pravda. Alespon dle toho WUS vlakna. Jinak receno kdyz koupis verzi na remenu, tak tam origo tah nedas. Na druhou stranu kdyz koupis verzi na tahu a prehodis na remen, tak tam mozna bude vetsi dira mezi remenem a pouzdrej. Ale to jenom tipuju.

Ja bych to zhodnotil takto:

+ Je super, ze Bulova neco takoveho udelala. Jsou to moc pekne hodinky.

+ Vyborny a ultrapresny strojek.

- Velikost

- Vterinovka (v subcifru) nejde plynule, ale dela dva skoky za sekundu. Vterinovka stopek (velka) plynule jde.

- Harakiri s tahy a remeny.

- Velikost

- A zase velikost

To jsou duvody, proc je mit nemusim a asi ani nebudu.

 

Batuzek na vanoce mam velky, ale vypada to, ze uz celkem plny. Pokud by ses preci jen nejak rozhodl, tak mi posli SZ a nejak se domluvime. Zaradim te aspon na seznam ;)

 

@jabs Tak super, ze taky na foru jsou. Gratuluju k nakupu! Neboj se nam tu ladovat fotky, ty hodinky jsou fakt pekne a fotogenicke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten tah má po 6ti dílcích v základu a pak několik celých a dva dílky půlový, takže se dá "doladit" podle ruky. Jinak máš pravdu, ty pouzdra u 96B251 a 96B258 jsou sice stejná, ale vrtání pro stěžejky různá. U 96B251 (řemen) jsou blíže ke kraji a u 96B259 (ocelový tah) jsou uprostřed. Pro názornost přikládám obrázky kde je to vidět. A pár obrázků na ruce.

 

post-14023-0-86817400-1479824284_thumb.jpg

post-14023-0-87643000-1479824305_thumb.jpg

post-14023-0-47111200-1479824316_thumb.jpg

post-14023-0-29536200-1479824325_thumb.jpg

post-14023-0-79905700-1479824334_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy díky moc.

Jabsi, díky za fotky.

 

Jsem sice spíše na tahy, ale v tomto případě asi vyhraje verze na řemenu. Na pěkném racingu, natu, velcru, se mi zdá lépe vyniknou. V rámci motivace jsem shlédnul pátý díl kosmu a jdu přelouskat dalších pár stran na WUS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy díky moc.

Jabsi, díky za fotky.

 

Jsem sice spíše na tahy, ale v tomto případě asi vyhraje verze na řemenu. Na pěkném racingu, natu, velcru, se mi zdá lépe vyniknou. V rámci motivace jsem shlédnul pátý díl kosmu a jdu přelouskat dalších pár stran na WUS.

verze s řemenem má blíže k původním hodinkám a při troše štěstí se dá koupit pod $350. Originální balení obsahuje navíc military řemen a vystěžejkovač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

To s různými otvory pro stěžejky je teda věc... možná by stálo za úvahu vzít verzi na tahu a kdyby člověk dostal chuť na kůži, použil by curved spring bars. To by se tam pak řemen vešel a ještě by šel hezky k pouzdru.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

jabsi (nebo kdokoli, kdo ví), mohl bys sem prosím napsat, jak se chovají ta chrona?

 

1) Na videích se mi zdá, že vteřinovka chrona jede po 1/6, je to tak?

2) Po těch řekněme 1/6 jede celou dobu provozu chron, nebo třeba po deseti minutách začne jet jen po vteřinách?

3) Po uplynutí 60min (jsou to 60min chrona, žejo): chrona se zastaví, nebo jedou rovnou dál, dokud je člověk sám nevypne?

 

Předem moc dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ta Bulova mohla na ten Mesic poslat neco trochu lepsiho.. Usazeni sklicka pusobi jako hloupy vtip, subciferniky zase vypadaji poddimenzovane.. Bud mely byt vetsi, nebo pouzdro mensi. To pouzdro vypada taky na kokosa.. :death: Nevim, nevim, mozna ty fotky zkresluji (?)..  Ten hladky chod rucicky a vubec celej quartz - super zalezitost, ale design docela bidnej..  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

jabsi (nebo kdokoli, kdo ví), mohl bys sem prosím napsat, jak se chovají ta chrona?

 

1) Na videích se mi zdá, že vteřinovka chrona jede po 1/6, je to tak?

2) Po těch řekněme 1/6 jede celou dobu provozu chron, nebo třeba po deseti minutách začne jet jen po vteřinách?

3) Po uplynutí 60min (jsou to 60min chrona, žejo): chrona se zastaví, nebo jedou rovnou dál, dokud je člověk sám nevypne?

 

Předem moc dík.

Ahoj, odpovědi na tvé otázky, vytaženo z manuálu (nechal jsem tam o pár informací více):

 

1. Exclusive Three Prong Torsional Resonator gives accuracy within 5 seconds/month.
2. Chronograph feature with 1/20 seconds, seconds and minutes timing up to one hour. Chrono second hand jumps in 1/8 second intervals (8 times per second).
3. Hour minutes and petite seconds time display. Second hand jumps in ? second intervals (two times per second).
NOTE: The maximum Chrono reading is 60 minutes.
1. Push Button ?A? to start the chronograph. Push button ?A? again to stop the
Chronograph.
2. Push button ?B? to return the chronograph to the ?Zero? or starting point.
3. The Chronograph can be stopped and started again. Push Button ?A?, repeatedly, to ?ADD?
times together, up to 60 minutes.
Ta vteřinovka chrona jede ve stejném módu celou dobu běhu chrona
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ta Bulova mohla na ten Mesic poslat neco trochu lepsiho.. Usazeni sklicka pusobi jako hloupy vtip, subciferniky zase vypadaji poddimenzovane.. Bud mely byt vetsi, nebo pouzdro mensi. To pouzdro vypada taky na kokosa.. :death: Nevim, nevim, mozna ty fotky zkresluji (?)..  Ten hladky chod rucicky a vubec celej quartz - super zalezitost, ale design docela bidnej..  :whistling:

to sklo je opravdu trochu na palici, nevim proč ho mají takhle vysoký, ale vypadá to blbě jen z boku jinak si toho ani nevšimneš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jabs: moc děkuju, promiň, že jsem otravoval, manuál jsem si mohl najít i sám na netu, žejo (možná bych se v něm jen nedozvěděl, jestli jede chronoručka ve stejném módu celou dobu).

 

Jedný věci bych si v něm ale asi nevšiml:

 

Jseš si na sto procent jistý tím , že píšou 5seconds/month? Nechci z tebe vdělat vola, vím, žes to kopíroval přímo z manuálu, jen si touhle informací potřebuju být stoprocentně jistý.

 

Hlavně ještě jednou moc dík :clap:!

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jabs: moc děkuju, promiň, že jsem otravoval, manuál jsem si mohl najít i sám na netu, žejo (možná bych se v něm jen nedozvěděl, jestli jede chronoručka ve stejném módu celou dobu).

 

Jedný věci bych si v něm ale asi nevšiml:

 

Jseš si na sto procent jistý tím , že píšou 5seconds/month? Nechci z tebe vdělat vola, vím, žes to kopíroval přímo z manuálu, jen si touhle informací potřebuju být stoprocentně jistý.

 

Hlavně ještě jednou moc dík :clap:!

těch 5sec/m sedí, je to nejen v manuálu, ale mohu potvrdit, mám je od října 2016 a dodnes žádnou odchylku nepozoruji, což je sice s podivem, ale je to tak  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...