Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

BuMoony nastoupily svou toolovou dráhu (dnes zušlechťování sadu), líbí se mi jejich akurátní velikost. Bál jsem se po pročtení vlákna, že budou velký. Naštěstí se moje obavy nenaplnily a BuMoony se tak stávají posledním oficiálním členem opětovně zkonsolidované trojice. Pár rychlocvaklejch nicmoc wristshotů. Volil jsem verzi na řemenu, tah jim nejenže podle mého nesluší, ale navíc ještě ubírá autenticitu. Originál přiložený Velcro s datem je ta nej volba, ale právě proto zůstalo v krabce a obul jsem obyč ZULU.

 

post-17198-0-23250700-1501673802_thumb.jpg

 

post-17198-0-36497900-1501673835_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Utažený to je akorát, z vnitřní strany mezi ruku a strap lehce zasunu malíček pravý ruky po druhej článek. Stejně nosím i tahy. Odstín ruky je stejnej, ochlupení holt dělá divy. Obvod zápěstí na fotce je aktuálně 20 cm, v průběhu dne umí natéct až na 21 cm, v závislosti na činnosti, teplotě a příjmu tekutin. Bez povšimnutí tu prošlo že den, kdy jsem postoval jejich nasazení čistě náááhodou :-) vyšel na 02.08.17 zatímco po měsíci si špacírovaly 02.08.71

 

post-17198-0-03861400-1502087501_thumb.jpg

 

Edit: Zrovna jsou jedny v prodejním vláknu, funglovky NOS, podruhé na fóru. V ČR nesehnatelná věc. Kdyby je někdo chtěl bez sucháče, přihodím mu na koupi 8 stoveček, případně můžu kožomilcům vytrejdovat za NOS origo kůži. Co jsem viděl, zápěstí od 18 cm jsou BuMůnově pozitivní.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Proč mají ty Bulovy tak vysazené sklo? Jaké zkušenosti s tím mají majitelé? Docela se bojím, že to okamžitě odrbu, stejně tak, jako že se bude sklo zasekávat i o rukávy apod. Už nějakou dobu je nemůžu dostat z hlavy, takže nejspíš zahnízdí i u mě, byť budu nejspíš bojovat s velikostí, ale ještě víc se bojím právě toho skla. Má to přímo nějaký důvod, aby bylo takto vysazené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to dokonce slyšel prezentované jako výhodu - že tím pádem hodinky mají safirovou a tudíž superodolnou lunetu. Jestli to má i předloha nevím. Taky mi to nevoní, mám navíc takový iracionální strach, že se by se mi to celé odlouplo.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Mam takovy neodbytny dojem, ze kdybys je vzal pod lupu ty, tak urcite zjistis, ze uz to poodloupnuty je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to dokonce slyšel prezentované jako výhodu - že tím pádem hodinky mají safirovou a tudíž superodolnou lunetu. Jestli to má i předloha nevím. Taky mi to nevoní, mám navíc takový iracionální strach, že se by se mi to celé odlouplo.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

No pravdou je, že luneta tak chráněná je, když jde sklo přes ní, ale za jakou cenu že :) Když si vezmu, že občas nechtěně někde zavadím hodinkama, tak to většinou bývá právě z vrchu/boku = půjde to přímo na tu hranu skla a to je nic moc. Mít sklo pak okousané od nárazů, to se mi moc nelíbí. Přece jen safír sice vydrží co se týče škrábanců, ale ne co se týče nárazu. Čistě prakticky je to tedy nic moc. Designově by mi to ani nevadilo, z boku to vystouplé sklo vypadá i docela zajímavě, prostě taková změna. Škoda, že není alespoň zkosené, aby se to v případě nárazu jakoby jen svezlo a ne rovnou zaseklo o hranu, ale to zase asi nejde kvůli tachymetrické stupnici, nebyla by ve zkosené části vidět.

Jako řešení by možná šlo udělat náhradu za jiné sklo, otázkou ale je, kolik je tam místa na zapuštění, vypadá to, že moc ne a zase nějaké uzoučké sklo pak prd vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...