Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Čtvrtá verze je tedy na světě. Doufám, že vylepšili lumi. Jsem si teď kvůli tomu prostudoval nabídku Bulovy, tak až na tři modely včetně "moonwatch", tak to není nic moc.

Upraveno uživatelem watcher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hele, když se na to dívám, nepřijde vám ta satinovaná ocel oproti té leštěné víc "tool" ? A to mám leštěnky rád. Co Ty na to Franto?

 

Mně ta satinovaná ocel připadne taky lepší ale tu variantu leštěnek jsem neviděl v reálu ještě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mohlo by se to tak zdát, ale me teď zpětné přijde ta matná strasne ?cheap?. Nevim no. Ten lesk jim dodal hrozny koule (psí). A na měsíc ani do terénu s nima nepolezu. Takže tak.

No chce to asi vidět na živo ... stejně bych je rád zkusil na tahu bez ohledu na verzi.

 

Mně ta satinovaná ocel připadne taky lepší ale tu variantu leštěnek jsem neviděl v reálu ještě. 

Jak píšu výše, chtělo by to porovnat vedle sebe. S datumem pro mě jednoznačná výhoda.

 

 

Kdyby je chtěl někdo pustil na tahu, klidně se ozvěte, rád bych je zkusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Vždyť u toho předchozího je datum, takže je možno si vybrat. Tady tento model je bez data a tedy mnohem hezčí a lepší.

Vím, jenže pro mě na blbym místě (snesu datumku jen na 3 max 6 ne jinde). A pro mě je posun hlavně v tom, že už to není zásadní problém, pro kterej jsem před pár lety odmítal jen pomýšlet např na moony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...