Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tuším že šetření baterky. 

 

Díky, možná. Hodinky dělají tak 1 sec za měsíc, což je v souladu se specifikací výrobce, takže seřizování je prakticky zbytečné. Dá se říci, že teplotně-kompenzovaný Precisionist dosahuje výborné ceny a rovnocenné přesnosti v porovnání s hi-end quartz typu Grand Seiko 9F, Breitling Superquartz, Longines VHP, Omega Spacemaster Z-33 nebo Citizen Chronomaster.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem otestoval Bulova Lunar Pilot (+0.01s/den) a Curv (+0.04s/den), pěkně jim to šlape až neuvěřitelně, Lunar Pilot by tedy měl udělat za rok 3.65s odchylku!

post-11110-0-48181300-1584994715_thumb.png

post-11110-0-35779100-1584994923_thumb.png

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsem uchylny na modre automaty.. snad vsechny mam krome leteckych Laco B v modre.. .. 


Ale kdyz nemam naladu na automaty, to dilema rano jestli cerna nebo bila.. Obe jsou dobre! :) :)


 


post-42049-0-50176600-1586243699_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

@Pivas mě konečně donutil k tomu, abych nafotil své Bulovy Moony tak nějak v detailech. Fotek není mnoho, ale pro ilustraci stačí, jsou krásné v detailech a de facto i v jednoduchosti. Vše o hodinkách je již napsáno výše. Já za sebe pro potenciální nákup můžu doporučit Štencekovo Helveti v Karlíně, jak z důvodu dlouhé záruky, tak docela fajn jednání. 

Mimochodem ta modrá není dobarvená, ani AR, toto dělá čisté nebe samo, záměrně jsem je na wrist vytáhnul na denní světlo.

 

 

IMGP5387.JPG

IMGP5388.JPG

IMGP5395.JPG

IMGP5398.JPG

IMGP5399.JPG

IMGP5403.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...