Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Já Ti nevím, jestli jsi je neměl vzít na tom náramku, protože pokud se Ti líbily, tak na ty hodinky (které jsou prodávány s kůží a velcro strapem) údajně tah podle reference nepasuje, proto mají rozdílné číselné reference. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Sphinxx napsal:

Já Ti nevím, jestli jsi je neměl vzít na tom náramku, protože pokud se Ti líbily, tak na ty hodinky (které jsou prodávány s kůží a velcro strapem) údajně tah podle reference nepasuje, proto mají rozdílné číselné reference. 

Jj, cetl jsem o tom. Maji jinak vrtane ulozeni pro stezejky. 

No mozna jsem paranoidni nebo ja nevim. Proste to ve me vzbudilo neduveru. Neco mi v hlave hlodalo a rikalo at od toho dam ruce pryc. 

Neni prece normalni cekat na hodinky tak dlouho, vychvalit je a vzapeti chtit prodat. 

To je jako bys pri svatebni hostine mel proslov a rikal ze jsi na Blazenu cekal celej zivot. Je sikovna,umi varit, zehlit. O domacnost se postara. Pantata ti poklepe po rameni, jako ze vitej v rodine. A druhej den pujdes zadat o rozvod???

Proc jako? Ze si nahmatal o svatebni noci pindoura nebo jak??? 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Lucky Lucaso napsal:

No mozna jsem paranoidni nebo ja nevim. Proste to ve me vzbudilo neduveru. Neco mi v hlave hlodalo a rikalo at od toho dam ruce pryc. 

Neni prece normalni cekat na hodinky tak dlouho, vychvalit je a vzapeti chtit prodat.

Já nechci mluvit za Davida, který o hodinkách psal a následně je prodává, ale důvodů může být více - například velké pouzdro? Špatně sedí na ruce nebo může vadit vteřinovka, která skáče a nejde plynule? Hele, je toho více, rozhodně bych jej za to neodsuzoval, přijde mi to dost unáhlené, navícje na u těch hodinek záruka - ad absurdum. Těch důvodů může být více. Já k tomu mám svůj tip, protože když se podívám na uvedený inzerát na Bazoši, tak mi ty hodinky na jeho ruce přijdou brutálně velké, možná by mu více sedla velikost klasických Moonů, minimálně na dvou fotkách to vidím jasně. Takže pokud jsi je chtěl na tahu, měl jsi připlatit dvojku nebo kolik je rozdíl oproti Martinovi a jít do nich. Ten tah jim dává šmrnc, o tom žádná, mně na něm naopak vadí a už jsem to tady myslím psal, že pouzdro je soudkovitě širší a rozteč mezi nožkami je pouhých 20mm, což mi přijde stejná blbost, jako u Seiko Sumo, ale ty mají úplně jiné pouzdro. Tož tak ... každopádně ať je to jakkoliv, tak nákupem těch hodinek určitě neuděláš chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, Vy jste horší než báby na trhu. Zdánlivě normální situaci tu řešíte jak moje manželka. Proste každé hodinky, co si koupím, si dlouho nenechám. Než se ozve zájemce, zpravidla 2-3 mesice čekám, tak mám dostatek času si je užít. Některé hodinky už mám opakovaně ty samé. Po prodeji přihodím něco, koupím něco dražšího a znovu dokola. Až budu u Rolexů, asi to tak často točit nebudu.

Pokud to někomu přijde divné, mě prijde divné spíše se tomu divit, natož to rozebírat. Dělá to tady většina lidí, jen ne tak okatě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Frantik napsal:

Potřetí mohu potvrdit 🙂 Není to chyba 🙂

Ty seš stejnej magor, jako já :D , možná větší a to je co říct. Ale chci se zeptat, jak se drží to leštěný pouzdro? Já mám rád leštěnou ocel, ale tady mi přijde vhodnější ta pískovaná, samo věc vkusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...