Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Tak sem tu po nich tak dlouho koukal az sem taky neodolal a jedny s matnym pouzdrem poridil. Jsou to jediny quartz co ted mam a ikdyz jsem mel strach ze opet nepreziju “skakani” tak me nijak s tou vterinovkou neiritujou. Rovnou jsem je prezbrojil na hnedaka ze strapshopu a musim rict ze jsou to fakt moc libivy univerzalni hodinky na moji sloni packu 😂

5041F43E-6B7C-4314-B595-94765C3DDC0F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Tak ještě jeden dotaz - má tu někdo reálně vyzkoušené, zda když jsou na tahu, jde tam dát i nato nebo kožený řemen? Zjišťuji tuto informaci kde to jde, protože jedni tvrdí že to nejde a jeden má vyzkoušeno, že to jde. A nerad bych utratil peníze za hodinky, které budou bez možnosti změn. Díky moc za každé info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsou na tahu, tak nevidim duvod, proc by tam remen nesel. Akorat muze hrozit, ze budes mit vetsi diru mezi remenem a telem hodinek.

Pokud jsou hodinky defaultne na remenu, tak tam ten tah nejde, protoze ma prave jinak vrtane dirky na stezejky.

Ale nejsem majitel, tak pokud to tak neni, tak snad me nekdo opravi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych doplnil, že i k hodinkám na řemenu bez originálního tahu jde samozřejmě přikoupit jakýkoli tah s rovným zakončením, ale to snad všichni chronomaníci vědí. Díky jinému vrtání a stěžejkám blíže pouzdru ani tato kombinace nevypadá úplně blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantik a tombas: určitě? Tyhle Bulova to mají právě prý jinak. Ten nylon a řemen je v balení u těch bez tahu a na ty tah dát nejde určitě kvůli jinému vrtání pro stěžejky. 

Frantik-ty jsi zkoušel na těch s tahem to měnit za řemen? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Fordik napsal:

Frantik a tombas: určitě? Tyhle Bulova to mají právě prý jinak. Ten nylon a řemen je v balení u těch bez tahu a na ty tah dát nejde určitě kvůli jinému vrtání pro stěžejky. 

Frantik-ty jsi zkoušel na těch s tahem to měnit za řemen? 

Originální tah nejde, ten nejde ani oficiálně dokoupit, ale aftermarket s rovnými koncovkami by měl jít. Mám na cestě mesch, tak vyzkouším a dám sem fotky.

Diver's Vintage Rivet Berwick Stainless Steel Watch Strap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. Mám Lunary na tahu verze 96B258 a NATO se mi na ně podařilo dostat. Má to svý ALE. Stěžejky jsou hodně blízko k pouzdru a není místo na podvlíknutí. Takže jsem stěžejky dával přes NATO a uprostřed není žádná vůle, je to na fest. Jsem rád, že se to povedlo, NATO jim sluší :) Řemen tam asi dostat nepůjde. Jo a díky všem za příspěvky, který mi pomohly vybrat parádní hodinky 👍

20200708_132819.jpg

20210127_075843.jpg

20210127_080104.jpg

20210127_080344.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty stěžejky jsou opravdu hodně blízko pouzdru a zároveň hodně tlusté. Já mám určitě tenší a od číňana přišly s řemenama ještě tenší, ale ty už se bojím použít, aby některá nerupla a já hodinky neobouchal, nebo nedej bože neztratil.

Včera jsem nasadil mesh, tak sem večer šoupnu fotku, jak to vypadá, ale zdá se mi moc jemný na tak velké hodinky, asi to bude chtít něco masivnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...