Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Clovek rekne, ze se mu neco libi a hned je cernej instadebil... 🤔

Od ostatnich jo, ale od Frantika to nesmis tak brat, on ma tyhle pindy v popisu prace.
Zavazal se k tomu pred temi patnacti lety a nejde z toho vyskocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Clovek rekne, ze se mu neco libi a hned je cernej instadebil... 🤔

Nebuď vztahovačný, však víš, jak to bylo myšleno a jestli se ti líbí, tak si je s klidným svědomím kup, ostatním je kulové po tom, co nosíš.

To máš jako s čínskými, indickými, thajskými a kdo ví jakými limitkami od Seika. Pro Evropana nepřekousnutelná divočina, pro Asiata splněný sen ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neporovnávám s původními..ale mě se taky líbí :)

https://www.ablogtowatch.com/hands-on-bulova-lunar-pilot-50th-anniversary-apollo-15/

samozřejmě se budou hodit jen k určitýmu oblečení..na každodenní nošení to asi nebude. Což ty klasický určitě jdou bez problémů.

Ale limitka je to fajn. Titan pouzdro, udajně v krásným balení s nějakým čtením... proč ne :)

Jen jsem je ještě nenašel někde na prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak v té své cestě pořád zakopávám o tyto hodinky. Až skoro začínám mít pocit, že bych je někdy mohl potřebovat. Hlavně tam je příběh a těch já si vážím.

Jenže jak mám malou ruku (asi 18 cm), tak mám strašnou obavu, že toto už bude fakt moc. Kolik mají vlasně L2L ? Pískovaná a lesklá verze je ve velikosti pouzdra totožná?

Upraveno uživatelem papun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Frantou. Chapu, ze trh si zada zmeny a kdyz se to prodava, proc ne. Ale stejne, jako Moony jsou imho nejhezci ty "obycejny" s hesalitem,  tak i tyhle Bulova se mi jevi nejhezci ta leskla verze, ktera je vizualne nejbliz originalu. Samozrejme, ze tech verzi muzou udelat 23, stejne, jako to dela prave Omega se Speedmasterem, Doxa s modelem SUB atd. Kazdej si muze vybrat. A to je dobre. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, papun napsal:

Tak nějak v té své cestě pořád zakopávám o tyto hodinky. Až skoro začínám mít pocit, že bych je někdy mohl potřebovat. Hlavně tam je příběh a těch já si vážím.

Jenže jak mám malou ruku (asi 18 cm), tak mám strašnou obavu, že toto už bude fakt moc. Kolik mají vlasně L2L ? Pískovaná a lesklá verze je ve velikosti pouzdra totožná?

Délka pouzdra je 52mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky jsou velice příjemně nositelné. Pouzdro je kompaktní a nožky z něj nikam netrčí, L2L je jen 48mm, 52mm je celková délka s nožičkama.

Dětská reedice by nevypadala dobře, rozložení a čitelnost ciferníku je optimální. Taky nezapomeň, že se to musí dobře ovládat i ve skafandru, to by sis měl při koupi vyzkoušet.

 

skafandr1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...