Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, tombas napsal:

Ty hodinky jsou velice příjemně nositelné. Pouzdro je kompaktní a nožky z něj nikam netrčí, L2L je jen 48mm, 52mm je celková délka s nožičkama.

Dětská reedice by nevypadala dobře, rozložení a čitelnost ciferníku je optimální. Taky nezapomeň, že se to musí dobře ovládat i ve skafandru, to by sis měl při koupi vyzkoušet.

 

skafandr1.jpg

originál byl menší než současná verze s quartzem 

15258F82-07FF-440C-9D62-1968C1A1D5AD.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, tombas napsal:

Ty hodinky jsou velice příjemně nositelné. Pouzdro je kompaktní a nožky z něj nikam netrčí, L2L je jen 48mm, 52mm je celková délka s nožičkama.

Dětská reedice by nevypadala dobře, rozložení a čitelnost ciferníku je optimální. Taky nezapomeň, že se to musí dobře ovládat i ve skafandru, to by sis měl při koupi vyzkoušet.

 

skafandr1.jpg

Kde sakra vezmu skafandr.....

Do Olomouce to zas tak daleko nemám a bez řádného vyzkoušení do toho nejdu, ale myslím si, že to je předem prohrané. Celkově ke mě víc jdou menší hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak Lunar Pilot jsou doma od včerejška. První dojem byl zvláštní. Nepřidal tomu ten originální pásek. Jednak působí dost alíkovsky a nechápu proč to není aspoň provedené jako klasické nato, ale je to dvoudílné. Přehodil jsem to zatím na klasické černé nato. (řemen nemám)

Dneska už si na ně začínám zvykat, ale jsem 100% přesvědčen, že půjdou na klasický kožený řemen - už jsem objednal. Trošku mě zaskočila celková výška hodinek, hlavně na to že jsou to baterky. No a právě si je nehodlám ještě zvyšovat natem. Hodně jsem se bál velikosti a hlavně L2L a není to tak špatné. Fotit to nebudu, protože fotka to strašně zkresluje a vypadá to, že to neklaplo, ale přitom to klaplo.

Přeběžným závěrem - nějakou dobu u mě zůstanou a dost možná i na pořád. A hlavně jsem se utvrdil v tom, že každé další hodinky musí být vždy 100% čitelné, v tomto už nechci nikdy kompromis a tu Bulova splňuje 100% a to i jako chronograf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, papun napsal:

Hodně jsem se bál velikosti a hlavně L2L a není to tak špatné. Fotit to nebudu, protože fotka to strašně zkresluje a vypadá to, že to neklaplo, ale přitom to klaplo.

Svata pravda. Kdyz vyfotim hodinky na ruce, tak to vypada jako bych mel na ruce budik a ne hodinky. Ale v realu je to tak akorat. Hodne blbe se to foti(kor mym starym mobilem),ale o to lip se nosi. A vo tom prece je,ne? 😉

Jinak gratuluji k novemu prirustku. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přezul jsem je na kůži a je to o kus lepší. Vzhledově, ale škoda, že na tak masivní hodinky dají šířku pásku 20 mm, slušelo by jim aspoň 22 mm. Ale to už se tady řešilo. Navíc pásek se ještě zužuje na 18 mm tak se to ještě prohloubí. Asi si budu muset nechat udělat nějaký masivně vzhlížející 20 mm v celé délce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, papun napsal:

To jsem zapomněl dodat, že hnědý řemen je u mě sprosté slovo, stejně jako zlaté prvky na hodinkách, sponách a tak. Ne prostě se to ke mě nehodí:)

No ten černý není úplně můj styl a v těch dírkách se chtě nechtě bude držet bordel.

Ten, co postnul @Americkej vypadá dobře, ale taky se docela brutálně zužuje směrem ke sponě. 

Taky bych potřeboval ke svým lunarům nový řemen, takže jdu pátrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten prvni typ reminku pozor, at jsi schopny ho nacpat mezi nozky. Nektere nozky maji vrtani vic k pouzdru a tenhle remen tam nacpat nejde, nebo hodne blbe. Online bych ho nekupoval. Lepsi jit do hodinarstvi a nechat tam primo nasadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...