Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

před 9 minutami, AndyAaron napsal:

Na ten prvni typ reminku pozor, at jsi schopny ho nacpat mezi nozky. Nektere nozky maji vrtani vic k pouzdru a tenhle remen tam nacpat nejde, nebo hodne blbe. Online bych ho nekupoval. Lepsi jit do hodinarstvi a nechat tam primo nasadit.

To mě taky napadlo, když jsem koukal, jak mám nasazený ten stávající řemen a že ty dírky pro stěžejky jsou dost blízko pouzdru. Ale zdá se, že by to zakončení na řemenu neměl být problém trochu upravit - zaříznout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No tady ten s tím vykusem se mi moc nezamlouvá. Zatím to nechám tak jak to je a už umře Hirsch, tak si nechám udělat černý, cerne prošitý 20 mm v celé délce a bude.

Ten dírkovaný co jsem tady dával, je fakt, že by byl akorát tak na bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Na ten prvni typ reminku pozor, at jsi schopny ho nacpat mezi nozky. Nektere nozky maji vrtani vic k pouzdru a tenhle remen tam nacpat nejde, nebo hodne blbe. Online bych ho nekupoval. Lepsi jit do hodinarstvi a nechat tam primo nasadit.

Přesně tak. Konkrétně se jedná o typ s tahem. Jediná možnost jsou zahnuté stěžejky, ale to zase netuším já, zda půjdou i na tento řemen a následně na hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Zdravím všechny na tomto skvělém foru. To vkládání mi ještě nejde. Jsem tu nový ,ale chtěl bych vyjádřit svůj pocit z těchto hodinek. Dle mého jsou neskutečně koukatelné. Jedna z mých podmínek při koupi je to ,aby mě danný typ  nepřestal po půl roce bavit. Tyto však mají takové zvláštní kouzlo,že to u nich opravdu nehrozí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 10. 2021 v 14:37, tombas napsal:

Víc mi k těm hodinkám pasuje hnědý řemen, s tím černým je to takové smutné.

Např.: Řemínek Di-Modell Nevada K.N. 1215-28 | Helveti.cz

nebo světlejší Řemínek Di-Modell Nevada K.N. 1215-18 | Helveti.cz

Souhlas, ten Di-Modell byl udelan presne pro ne. Za me je neskutecne posunul👌

5DF7EEDA-E07F-4F7D-8DAE-6D12A39832FC.jpeg

97A37C97-80D7-4636-AA19-FD7A737FF077.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tombas,

Děkuju za přivítání na fóru, a jak jsi správně napsal, jsou to hodinky startovní a už pokukuju po nějakých pilotkách, neb se mi ten design líbí ale těch kandidátů a kritérii je taková spousta , že se v tom trochu ztrácím. No každopádně diagnoza je jasná. Asi krize středního věku. Ach jo. Jsou i levnější záliby.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 10. 2021 v 18:55, Dushakx napsal:

Neví někdo, kde by se daly v Brně kouknout naživo? Bojím se těch rozměrů na mé 17cm zápěstí 😄 

Díky za odpověď pánové

Ahoj, ještě nedávno (pár týdnů zpět) byly ve výloze v klenotnictví/hodinářství v Olympii u  výtahu pod Burger Kingem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
V 22. 10. 2021 v 10:20, Postal80 napsal:

Souhlas, ten Di-Modell byl udelan presne pro ne. Za me je neskutecne posunul👌

5DF7EEDA-E07F-4F7D-8DAE-6D12A39832FC.jpeg

97A37C97-80D7-4636-AA19-FD7A737FF077.jpeg

Historie na dýnku vepsaná - pro mě je to pecka 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...