Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem si je pořídil, samozřejmě impulzivně a nic jsem si nezjišťoval, takže… 🙂  Mám verzi s řemeny, chtěl jsem si tah dokoupit a teď zjišťuji, že tam origo nedostanu. Nekupoval jste někdo nějaký “aftermarket”, nejlépe oyster a hlavně s krytkami až k pouzdru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lemon napsal:

Nepredávaj, vyzerajú super aj na miláne, na ruke ich máš akurát👍🏻

Díky, zatím neprodávám. Možná až budu zase něco kupovat a budu potřebovat trochu místa v hodinkovnici, ale mám ještě jiné kousky, které by dostaly při prodeji přednost.

před 16 minutami, ricous napsal:

Tak jsem si je pořídil, samozřejmě impulzivně a nic jsem si nezjišťoval, takže… 🙂  Mám verzi s řemeny, chtěl jsem si tah dokoupit a teď zjišťuji, že tam origo nedostanu. Nekupoval jste někdo nějaký “aftermarket”, nejlépe oyster a hlavně s krytkami až k pouzdru?

Pokud vím, tak k tomuhle pouzdru nic nepasuje. Na hodinky s řemenem origo tah nedostaneš, na hodinky s tahem dostaneš řemeny jen velmi obtížně a jen se zahnutými stěžejkami. Jedině tah s rovnými koncovkami, jako je ten můj mesh.

Díky velmi krátkým nožičkám tam není velká mezera a zase tak blbě to nevypadá.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, papun napsal:

Ač jsem tah neřešil vůbec, tak tuto politiku nechápu, proč to tak debilně vymysleli.

Je to fakt nahovno vymyšlený vo tom žádná.. já bych je nosil na tom orig. vesmírným natu, takže za mě cajk, ale i tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to proto, že NATO potřebuje více místa na provléknutí než např. kožený řemen, který by neměl být daleko od pouzdra, aby tam nebyla nepěkně velká mezera. U Tahu je to jedno, tam si výrobce upraví koncovky dle potřeby, Bulova bohužel udělala koncovky moc krátké a stěžejky jsou těsně u pouzdra. Verze s NATO je na tom líp, pasují všechny řemeny, ale origo tah už ne, koncovky by nedoléhaly k pouzdru.

Hezky to má vyřešeno Orient Star u svých outdoor hodinek, kde mají nožky dvojité vrtání, jedna dírka na konci nožek na provléknutí NATO pásku, druhá blíže pouzdru pro řemen nebo tah s rovnými koncovkami. Pasuje všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...