Jump to content

Bulova Moonwatch Re-Edition

Daemonultimate
 Share

Recommended Posts

před 9 minutami, AndyAaron napsal:

Na ten prvni typ reminku pozor, at jsi schopny ho nacpat mezi nozky. Nektere nozky maji vrtani vic k pouzdru a tenhle remen tam nacpat nejde, nebo hodne blbe. Online bych ho nekupoval. Lepsi jit do hodinarstvi a nechat tam primo nasadit.

To mě taky napadlo, když jsem koukal, jak mám nasazený ten stávající řemen a že ty dírky pro stěžejky jsou dost blízko pouzdru. Ale zdá se, že by to zakončení na řemenu neměl být problém trochu upravit - zaříznout.

• Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tady ten s tím vykusem se mi moc nezamlouvá. Zatím to nechám tak jak to je a už umře Hirsch, tak si nechám udělat černý, cerne prošitý 20 mm v celé délce a bude.

Ten dírkovaný co jsem tady dával, je fakt, že by byl akorát tak na bordel.

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Na ten prvni typ reminku pozor, at jsi schopny ho nacpat mezi nozky. Nektere nozky maji vrtani vic k pouzdru a tenhle remen tam nacpat nejde, nebo hodne blbe. Online bych ho nekupoval. Lepsi jit do hodinarstvi a nechat tam primo nasadit.

Přesně tak. Konkrétně se jedná o typ s tahem. Jediná možnost jsou zahnuté stěžejky, ale to zase netuším já, zda půjdou i na tento řemen a následně na hodinky. 

Zdravím všechny na tomto skvělém foru. To vkládání mi ještě nejde. Jsem tu nový ,ale chtěl bych vyjádřit svůj pocit z těchto hodinek. Dle mého jsou neskutečně koukatelné. Jedna z mých podmínek při koupi je to ,aby mě danný typ  nepřestal po půl roce bavit. Tyto však mají takové zvláštní kouzlo,že to u nich opravdu nehrozí. 

V 14. 10. 2021 v 14:37, tombas napsal:

Víc mi k těm hodinkám pasuje hnědý řemen, s tím černým je to takové smutné.

Např.: Řemínek Di-Modell Nevada K.N. 1215-28 | Helveti.cz

nebo světlejší Řemínek Di-Modell Nevada K.N. 1215-18 | Helveti.cz

Souhlas, ten Di-Modell byl udelan presne pro ne. Za me je neskutecne posunul👌

5DF7EEDA-E07F-4F7D-8DAE-6D12A39832FC.jpeg

97A37C97-80D7-4636-AA19-FD7A737FF077.jpeg

to tombas,

Děkuju za přivítání na fóru, a jak jsi správně napsal, jsou to hodinky startovní a už pokukuju po nějakých pilotkách, neb se mi ten design líbí ale těch kandidátů a kritérii je taková spousta , že se v tom trochu ztrácím. No každopádně diagnoza je jasná. Asi krize středního věku. Ach jo. Jsou i levnější záliby.

V 21. 10. 2021 v 18:55, Dushakx napsal:

Neví někdo, kde by se daly v Brně kouknout naživo? Bojím se těch rozměrů na mé 17cm zápěstí 😄 

Díky za odpověď pánové

Ahoj, ještě nedávno (pár týdnů zpět) byly ve výloze v klenotnictví/hodinářství v Olympii u  výtahu pod Burger Kingem.

• 5 weeks later...