Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Zvažuju tyhle hodinky, láká mě přesný strojek, safír a ten příběh; to vše za rozumný peníz.

Jen asi ale nemůžu nevšimnout, že se různě, zde i jinde, vyskytují na prodej docela často - v čem je háček? Je ta zmiňovaná velikost (někdo koupí bez vyzkoušení, jsou mu velké a dá dál)?

Já je zkoušel včera na tahu, mám ruku cca 18 cm (když moc neutahu metr), a bylo to tak nějak na hraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslim,ze si to pojmenoval uplne přesně. Mam podobně velkou ruku a bylo to porad na hrane pohodlnosti. Hodinky za ty penize nemaji moc konkurenci podle meho,ale ta velikost je uz dost. Nemel jsem je na tahu a zkousel vsechno možný. A i kdyz velikost neni uplne idealni,tak premyslim,ze je zase koupim. Uz potřetí. :) Frantik je mel uz asi čtyřikrát a to ma ruku jak medvěd. Ten by mohl poreferovat.

20200611_151841.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych, že problém je primárně velikost, kdejaké pilotky jsou větší, navíc Bulovy mají celkem malý L2L. Já mám tlapu 20cm a velikost je naprosto OK, co mi ale trošku vadí je ta vysoká hmotnost. I to je možná důvod častějšího prodeje. I na kůži nebo NATO se trochu pronesou a kdo nemá zápěstí jako lovečák, může mít i problém s přetáčením hodinek, což se mi taky na kůži stávalo. Teď je mám na meshi a je to v pohodě. 

PS: zatím je prodávat nebudu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mám ruku 17,5 a je to hrana. Na natu je nesnesu vůbec. Jsou celkem těžké a jak se natem ještě zvednou, tak hrůza. Mám ale řemen Hirsch a to už je lepší.

Občas mám myšlenky je poslat dál, ale docela dobře jsem je koupil a tak mě to brzo přejde.

Na každodenní nošení to není, ale občas si je rád vezmu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na natu je mam já rád. Naopak origo řemen jim podle mě nesluší. Chtěl jsem k nim dokoupit nějaký hnědý, ale protože jsem si dal pauzu a zakotvil u garminu, leží mi jako poslední hodinky v šuplíku a čekají jestli je někdo koupí.
Velikost za mě super, někdo tu zmiňoval nepoměr mezi velikostí a šířkou řemenu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, panove. Takze takove putovni hodinky
Pokud clovek koupi tu verzi s datem na reminku, dostava k tomu jako bonus ten strap? (Ten pasek vypada tedy docela lacine.)

Jestli chceš putovní, tak ty moje mi taky připutovaly od zdejšího člena :) a jak jsem psal- v šuplíku čekají na nového majitele.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím a mám dotaz, ty Lunar Piloty jsem v obchodě zkoušel už asi 2x ale vždy mi přišly být na mou ruku na hraně, či spíš za hranou, což z části bylo dáno i dodávaným řemenem, který mi přišel být sakra tuhý, nepoddaný a i díky tomu mi neseděly.

Jak tady čtu, tak se shodujete na tom, že dodávaný řemen je fakt na nic. Myslíte že přehozením na něco měkčího a poddajnějšího by mohlo pomoci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na pohľad som na nich nevidel aby s nimi už niekto niečo robil. Samozrejme pred servisom som si ich nafotil, aj dynko. Z foto nevidím či ich už niekto mal otvorené. Ale ešte som si všimol keď ich nastavím, po čase sa minútová rúčka nikdy netrafí na index keď sekundová prechádza cez 60s...fb49af9339a77aa8b1108cdc051297e1.jpg

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...