Chumpus Odesláno 7. listopadu 2015 Nahlásit Odesláno 7. listopadu 2015 Něco už jsem o nich psal v chlubícím vlákně, další info je v prodejním inzerátu druhého kousku. Občas mívám u hodinek, které dlouho sháním, problém s naplněním očekávání. Člověk na ně dlouho čeká, a když pak přijdou, zjistí, že to vlastně není tak úplně ono. Tady se nic takového nekoná. Jsou tak perfektní, že vůbec neřeším quartz. (fotky jsou bez jakýchkoliv úprav, nemám na ně čas )
Honza.manta Odesláno 7. listopadu 2015 Nahlásit Odesláno 7. listopadu 2015 Ty prohnuté ručky jsou boží, na fotkách vyniknou víc než na oko.
wizard-ov Odesláno 8. listopadu 2015 Nahlásit Odesláno 8. listopadu 2015 Kua to jsou HHH (husté hipsterské hodinky). I ten tah je brutale.
Rodkopf Odesláno 8. listopadu 2015 Nahlásit Odesláno 8. listopadu 2015 Kua to jsou HHH (husté hipsterské hodinky). I ten tah je brutale. Přesně tak!
Chumpus Odesláno 10. listopadu 2015 Autor Nahlásit Odesláno 10. listopadu 2015 Tak ještě jednou ciferník.
Chumpus Odesláno 15. listopadu 2015 Autor Nahlásit Odesláno 15. listopadu 2015 Přidám sem ještě wristshot + jednu poznámku k ceně
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se