Přejít na obsah

Rolex GMT - Master II


Doporučené příspěvky

Díky pavel23  :cheers: Včera jsem o půl noci sledoval změnu data a docela jsem koukal, to je fakt těžkej kalibr  :eek: Jsem vůbec nečekal takovou rychlost, cvaká mě dvě minutky po půl noci. Tady jsem to našel zpomaleně, krásná podívaná......

 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zkusil jsem to včera natočit iphonem zpomaleně, ale přestože to má být 120 fps při pořízení, tak na tom není moc vidět.

 

Rolex sm.MOV

 

EDIT: sorry, neumím vložit video jako okno.

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vzal fešandy konečně na kopec, no pěkného čouda dostali stejně jako já, uf  :clap: Na ruce velmi pohodlné a díky easylinku prodloužení jdou i pěkně přes rukavici, což mě opravdu hodně potěšilo, protože na tůrách často nosím hodinky přes rukavice. Pár hodin jsem je na mrazu potrápil, aby jsem zjistil denní odchylku, no a stále šlapou na sekundu, parachrom asi odvedl hezký kus práce, paráda, nadšení pokračuje :photo:

post-364-0-88922300-1448747848_thumb.jpg

post-364-0-52020200-1448747854_thumb.jpg

post-364-0-17488400-1448747859_thumb.jpg

post-364-0-50100600-1448747863_thumb.jpg

post-364-0-13192900-1448747869_thumb.jpg

post-364-0-92222100-1448747873_thumb.jpg

post-364-0-71642700-1448747881_thumb.jpg

post-364-0-48590100-1448747887_thumb.jpg

post-364-0-49287800-1448747896_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, dobra prace a paradni fotky. Je dobre, ze je vyuzivas timto zpusobem. Odvadi paradni robotu tam v kopcich a ne jen nekde v teple u pc, palec nahoru!;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vzal fešandy konečně na kopec, no pěkného čouda dostali stejně jako já, uf  :clap: Na ruce velmi pohodlné a díky easylinku prodloužení jdou i pěkně přes rukavici, což mě opravdu hodně potěšilo, protože na tůrách často nosím hodinky přes rukavice. Pár hodin jsem je na mrazu potrápil, aby jsem zjistil denní odchylku, no a stále šlapou na sekundu, parachrom asi odvedl hezký kus práce, paráda, nadšení pokračuje :photo:

myslím, že to jen potvrzuje tvůj uvážený výběr. A díky za parádní foto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vzal fešandy konečně na kopec, no pěkného čouda dostali stejně jako já, uf  :clap: Na ruce velmi pohodlné a díky easylinku prodloužení jdou i pěkně přes rukavici, což mě opravdu hodně potěšilo, protože na tůrách často nosím hodinky přes rukavice. Pár hodin jsem je na mrazu potrápil, aby jsem zjistil denní odchylku, no a stále šlapou na sekundu, parachrom asi odvedl hezký kus práce, paráda, nadšení pokračuje :photo:

 Koukám, že na Sněžce bylo dneska parádní počasíčko a i hodinky! :) Parádní fotky a je vidět, že jsi vhodně vybral!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkně napsáno (ta radost byla z textu hodně cítit :clap:  ), jsou to moc pěkné hodinky!

Ještě předtím než pořídit svoje Omega SMPc tak jsem chvílí uvažoval jestli si nepořídit jedny z RLX které tu na fóru byli k dispozici...ale rozdíl ceny je drobek znát a k tomu ty SPMc se mi opravdu hooodně líbí (4-te Omegy v řadě..asi jsem na ně úchylný :lol2: ) a bylo by to moc rychle..k Rolex člověk musí dojít postupně aby to patřičně ocenil..tak jsem si říkal, že před R to chce v mém případě ještě nějaké další mezistupně  :notworthy: "R"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji kluci :-) Prosím experty přes R o radu, rád bych dokoupil k vodě nějaký gumový řemen a nejlépe k němu překlápěčku s mikroregulací. Co by jste doporučili? Rád bych něco přímo od Rolexu pokud něco dělají tedy kluci švýcarský.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině RubberB

 

http://rubberb.com/en/rolex-watch-band-products/rolex-gmt-master-ii-ceramic-classic

 

Dá se koupit bez spony s tím, že si na děj dáš svoji původní sponu, ale nevím, jestli tam funguje v tom případě mikroregulace, spíš to podle toho popisu vypadá, že ne.

A nebo ho můžeš koupit s trnovou sponou.

Já jsem ho pořizoval s trnovkou (tady na fóru) a spokojenost (na sport, na tůru). Pak si můžeš samozřejmě obvod seštelovat.

Ale kde ho pořídit v ČR, nevím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...