Přejít na obsah

Casio G-Shock GW 9400


poldík

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Zdravím, dlouho jsem se rozhodoval jaká Casia a padla volba na tyto G-Shock Rangeman tak pár fotek přidávam absolutně bezůdržbové. :clap:

Jsou fakt moc pěkný, silně o nich uvažuju, ale mám strach, že jsou na ruce moc velké. Nevím jestli nepůjdu do starších risemanů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Mám Kocoura +- půl roku a nemůžu říct nic špatného. Na svůj robustní dojem jsou pohodlné a lehké. Nosím je na ZULU strapu, který je imho ještě více na pohodu. Skalní budou křičet hadrrrrrr fuuuuj, ale já na ten "hadr" nedám dopustit. Jinak snesou zacházení doslova brutální a opravdu je nešetřím. Předpověď počasí odhaduji sám, podle křivky na hodinkách. Je to tak opravdu přesnější a na treku super fičura :)

Škoda, že možnosti jak vytůnit kocoury jsou tak omezené :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mám Kocoura +- půl roku a nemůžu říct nic špatného. Na svůj robustní dojem jsou pohodlné a lehké. Nosím je na ZULU strapu, který je imho ještě více na pohodu. Skalní budou křičet hadrrrrrr fuuuuj, ale já na ten "hadr" nedám dopustit. Jinak snesou zacházení doslova brutální a opravdu je nešetřím. Předpověď počasí odhaduji sám, podle křivky na hodinkách. Je to tak opravdu přesnější a na treku super fičura :)

Škoda, že možnosti jak vytůnit kocoury jsou tak omezené :wallbash:

Jedine, že pôjdeš po rovine. Akonáhle sú na túre kopce, tak sa to krivka tlaku rozhadze...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...