Přejít na obsah

Zafirove sklíčko - vymena


Doporučené příspěvky

Ahojte, viete mi poradiť hodinára ktorý mi vymení povodne minerálne sklíčko za zafirove?

Jedna sa konk. o Vostok Europe Anchar.

Moze byt kľudne aj v ČR, pokial mu ich budem vedieť poslať a on mne naspäť.

Ďakujem za rady ;)

A ten safír na Vostoky máš sehnaný nebo chceš aby Ti jej hodinář sehnal, případně i nechal vyrobit? Pokud je to ta druhá možnost, tak bych se alespoň já na to vykašlal, protože výroba safíru nebude levná záležitost a nepočítej s tím, že Ti hodinář bude trávit čas na na webu a lustrovat kdo a za kolik safír na Vostoky udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Firma Onyx. Dělá Safír speciální metodou,ve spodu je obyč mineral a nahoře safír,říkájí tomu sendvičové ukládání.Oproti celému safíku to má 2 výhody.

Zaprvé horní safírové sklo není tak náchylné k prasknutí, protože mineralní sklo je pružné a zadruhé je to za babku oproti celosafíru.

Sám si tam budu dávat hodinky. Cena 850kč+250 uložení a kontrola těsnění.Asi tak

www.safirovaskla.cz

 

http://www.klenotyonyx.cz/cs/nase-sluzby/servis/

Tam si najdeš jejich email či telefon

Upraveno uživatelem Kutílek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firma Onyx. Dělá Safír speciální metodou,ve spodu je obyč mineral a nahoře safír,říkájí tomu sendvičové ukládání.Oproti celému safíku to má 2 výhody.

Zaprvé horní safírové sklo není tak náchylné k prasknutí, protože mineralní sklo je pružné a zadruhé je to za babku oproti celosafíru.

Sám si tam budu dávat hodinky. Cena 850kč+250 uložení a kontrola těsnění.Asi tak

www.safirovaskla.cz

 

http://www.klenotyonyx.cz/cs/nase-sluzby/servis/

Tam si najdeš jejich email či telefon

To sklo je mozny udelat na miru?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sklo je mozny udelat na miru?

Mají všechny možné rozměry na skladě,jinak kolegové tu píší že neumí antireflex, to už byste hoši chtěli moc.Nemůže být vše :lol2:

Jinak kdo chce pouze sklíčka u nich na sběratelské učely, tak obyč sklo mate za max 100 kaček.Pán při komunikaci je velmi ochotný.Až budu mít od nich něco pospravené tak dam vědět i s fotkama jak to vypadá.

Upraveno uživatelem Kutílek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...