Přejít na obsah

Alpina vs Oris


Doporučené příspěvky

Co třeba Rios Hurricane nebo si něco nechat ušít od místních mistrů. Pokud máš menší ruku pak bych volil 40mm Alpiny, perfektní velikost a tvar pouzdra. Nejlepší bude když si uděláš výlet do Koscomu, tam ale hrozí že vybereš úplně něco jinýho  :D

 

http://www.strapshop.cz/iwc/rios-hurricane

 

Mno minimálně by tam mohl porovnat naživo Alpiny s Orisy, protože je tam mají oboje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno minimálně by tam mohl porovnat naživo Alpiny s Orisy, protože je tam mají oboje :)

 

Právě proto jsem doporučil Koscom ale tuším že 40mm Alpiny nejsou skladem. Poslední šli ke mě  :D . Z centrálního skladu trvá dodání asi týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jednoznačně oris, zejména ty jen s datumkou, co postnul Toblin jsou dokonce až levný, na tu vlastně už úplnou chronomagořinu, co tedy v mých očích nabízejí.

 

Ty Alpina jsou bohužel natolik přespříliš poplatný svýmu guru a zároveň díky datumce příliš u středu ciferníku tak okatě nízkonádladový pro každodenní nošení obyčejného človíčka, že podle mne vůbec nejsou soupeřem a hlavně je vlastně jedno, jaký na ně přijde řemínek - všechny budou jistě sedět skvěle, ale žádný z nich neudělá chronomagořinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...