Jump to content

Recommended Posts

Co třeba Rios Hurricane nebo si něco nechat ušít od místních mistrů. Pokud máš menší ruku pak bych volil 40mm Alpiny, perfektní velikost a tvar pouzdra. Nejlepší bude když si uděláš výlet do Koscomu, tam ale hrozí že vybereš úplně něco jinýho  :D

http://www.strapshop.cz/iwc/rios-hurricane

Mno minimálně by tam mohl porovnat naživo Alpiny s Orisy, protože je tam mají oboje :)

Mno minimálně by tam mohl porovnat naživo Alpiny s Orisy, protože je tam mají oboje :)

Právě proto jsem doporučil Koscom ale tuším že 40mm Alpiny nejsou skladem. Poslední šli ke mě  :D . Z centrálního skladu trvá dodání asi týden.

• 2 weeks later...

Jednoznačně oris, zejména ty jen s datumkou, co postnul Toblin jsou dokonce až levný, na tu vlastně už úplnou chronomagořinu, co tedy v mých očích nabízejí.

Ty Alpina jsou bohužel natolik přespříliš poplatný svýmu guru a zároveň díky datumce příliš u středu ciferníku tak okatě nízkonádladový pro každodenní nošení obyčejného človíčka, že podle mne vůbec nejsou soupeřem a hlavně je vlastně jedno, jaký na ně přijde řemínek - všechny budou jistě sedět skvěle, ale žádný z nich neudělá chronomagořinu.

Ako fanusik Orisu mozem Oris iba doporucit...tie ProPilot som uz obzeral a su pecka. Mam Big Crown Timer a nosim ich denne a velka spokojnost.