Přejít na obsah

Dušák a JLC zvou na výstavu


sery.vlk

Doporučené příspěvky

To mne nepřekvapuje, Dušák na údržbu a aktualizaci svého webu prdí soustavně (to už je někdy lepší nepředstírat, že nějaký web mám).

Příkopy, samozřejmě, na Pankráci JLC nevedou.

 

- Jestli tam někdo půjdete, napište prosím, co je k vidění.

 

(Pozvánka přišla od JLC, doufám, že to Dušák nesabotuje .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš to, jak za tebou chodí ochranka, jako bys měl ukrást vše, na co se podíváš? Také je mi to u Dušáka nepříjemné :-)

Presneji to asi rict nejde;-)

V lete to slo, to jsem v kratkym rukavu vystrcil nejaky hodinky, ale kdyz je mam ted pod kabatem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam nesmíš chodit v teplákách, no.

 

Dneska jsem výstavu navštívil a nemá chybu. Skládá se z vitriny uprostřed showroomu. Na prosklených poličkách jsou 3, slovy tři Atmosy, stejný design (ten míň moderní, v kovovém rámu se zaoblenými rohy, římské číslice na cifru, zkrátka ten co je na obrázku na pozvánce). Jedny rhodiované, jedny ve žlutém zlatě a jedny v růžovém zlatě - ty navíc s měsíční fází.

 

Nazývat to výstavou asi nelze, ale protože doma nemám Atmosy ani jedny, uvítal jsem možnost vidět troje najednou. Prosklení vitriny z boku umožňuje očíhnout strojovnu. Jižní typ stojící u dveří neměl žádnou snahu mě lustrovat nebo doprovázet. A sympaťák prodavač - ačkoliv bylo asi zcela jasné, že si žádné stolní hodiny nekoupím, přišel, představil koncept Atmos a nabídl se, kdybych chtěl ještě cokoliv vědět, že je dispozici. Příjemně strávených 20 minut. Díky, sery.vlku, za upozornění - i když pro tebe bude asi rozsah expozice zklamáním.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to Dušák fakt sabotuje :D

 

Je to docela dobře možné. Já se o Atmosy při předchozích návštěvách nikdy nezajímal, chodil jsem si zrychlovat tep k JLC Deep sea chronografům... Protože jsem výslovně zmiňoval výstavku Atmosů, předpokládám, že by mi prodavač nějaké další nezamlčel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...