Přejít na obsah

Rolexky nebo Grand Seika


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

btw: I když ty hodinky můžou takhle na pohled působit podobně, protože design rolexu i GS se drží určitý čistoty a účelnosti, domnívám se, že na ruce bude většina GS působit o dost výrazněji, protože leštěný plochy bejvaj opravdu hodně blejskavý a ten kontrast lesku/brusu umí málokdo tak, jako Seiko. Většina Rolexů bude asi působit nenápadnějším dojmem a pokud někoho nějak víc zaujmou, tak spíš nápisem na ciferníku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisel jsem az ted, jake Rolex?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

USER47: Nevim co to je Snowflaky, ale treba na Creationwatches si dej do filtru Seiko 5, serad to od nejlevnejsich a jen si vyber.

Teď si nejsem úplně jistej, jestli to není jen trolení, ale pokud to myslíš vážně, tak si fakt udělej výlet do toho koscomu a srovnej si libovolný GS s libovolnejma Seiko 5.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U značky koukám na její celkovou produkci, takže za mě v tomto výběru určitě Rolex. GS a zlomek dalších parádních modelů od Seika mě nikterak nevzrušuje, když většina ostatní produkce je kýčovitá a nekvalitní. Měl jsem od Seika pár kousků pětek, nějaké i dražší divery, chronography v quartzu a všechny jsou již v hodinkovém nebi, prostě srajda Made in Taiwan :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Rolexy - asi bych se rozhodoval mezi Sea Dweller vs Yachtmaster - abych s nimi mohl do vody i do divadla :) / takže praktické, sportovně / elegntní

Tak pokud je to tak, tak Sea Dweller, ty Yachtmaster asi ne. Mas tezkou volbu, ale prijemnou. GS ale jsou taky pecka. Suma sumarum, vzal bych o neco vic SD;).

 

Edit: ale imho nej Rolex jsou Expy 2 polarky:).

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro začátek si kup Rolexky, ty pak v klidu střelíš a pořídíš GS, ty už zas tak dobře nestřelíš, tak si je radši necháš :D  měl jsem oboje a jelikož jsem celkem otevřená duše, tak bych ti i oboje doporučil. GS jsou takový nenápadnější, tolik neprovokují, Rolády jsou prostě rolády- bambilion let dělaj to samý a ono to funguje. Ale stejně mám GS na pomyslným žebříčku o chloupek vejš, asi je to i tím, že na to, aby člověk dal za Seika kilo a víc už to chce mít pořádný koule

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me asi takhle. Rolex jsou popularnejsi a podle me i lepsi uchovatel hodnoty a docela masovka jestli se to tak da rict, ale design u vetsiny modelu pure a ucelovej. GS je pro me hodinarsky a technologicky vys, a pro me i exkluzivnejsi. Proste proto, ze pokud hodinkam nerozumis a nemas koule tak kilo za Seika nedas. Uchovani hodnoty bude take horsi. Ale muzu rict ze ani jednou znackou neudelas chybu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a bude se ti o ně doživotně starat pouze jeden hodinář, který je sestavil

A keď ten hodinár za 2 roky umre pri autonehode tak som akože v p.deli??

Kúp Rolex. 85% členov Chronomagu chce Rolex( tí šťastnejší už majú) s zvyšných 15% čo Rolex nechcú, ich kdesi hlboko v duši chcú tiež

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...