Přejít na obsah

Ball Watch Live


Laversity

Doporučené příspěvky

Hodinky značky Ball jsem měl tu možnost vyzkoušet na ruce, sic krátkodobě, ale již několikrát. Samozřejmě ne všechny modely z jejich nabídky bych unosil, ale spousta z jejich modelů, ať již ze současné, nebo dřívější kolekce mne oslovila a dovedl bych si představit nějaké takové mít ve sbírce, jako hodinky na pravidelné nošení. Nedávno jsem z aktuální kolekce zkoušel Trainmaster 120 a ty bych opravdu unosil. Zejména tu verzi s tmavým ciferníkem..

Upraveno uživatelem HondzaX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - ano zkousel jsem v Brně na SEW a pak v Pohanka + Co, na Vienna time Ball nebyl. Zaujal mě hned ten první model - foto z prvního postu nahoře, má to otočné dýnko kterým zamykáš rotor aby se nepoškodil když třeba sportuješ - běh, squash, tenis - hodinky normálně jdou - jenom ten automat je vyřazen z provozu. To jsem nikdy neviděl před tím. Ještě 2 foto doplňuji. 

post-35611-0-32192100-1448991299_thumb.jpg

post-35611-0-30325700-1448991312_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při me hodinkove promiskuite jsou Bally jedině , o kterých vím jistě že si je nechám. Není nic co by se jim dalo vytknout.

Hydry jsou supr, ale dost vysoké. V reálu mi přišel díky tomu i cifr trochu "utopený".

 

Třeba HC chrona se mi líbí

post-7533-0-07519500-1449001952_thumb.jpg

výše postovaná chrona trainmaster taky nejsou vůbec k zahození. Tmavá  světlá varianta.

post-7533-0-71075200-1449001868_thumb.jpg

Kdyby na některých dalších modelech nebylo nalepené logo BMW....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za fotky, pekne si navnadil. Z modelu Deep Quest (d´fam, že to je on), som trochu na vážkach. Je tak nejak vyčistený až sterilný :) . Chrona sú fajnové bez debaty. Stále to ťahá k Hydrokarboňákom. Táto rada má základné znaky - typickú ochranu korunky aj lunetu.

 

Len ešte spomeniem, že asi pred mesiacom zrušili podfórum Ball na Timezone, čím ďalej, tým menej príspevkov. Tak verím, že tu sa nám to nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len ešte spomeniem, že asi pred mesiacom zrušili podfórum Ball na Timezone, čím ďalej, tým menej príspevkov. Tak verím, že tu sa nám to nestane.

 

Snad se to na našem foru nestane. Musíme dělat osvětu :-) Navíc, teď aktuálně jsou dva kousky i v místní inzerci...Tak se třeba dostanou i mezi další členy fora a ti pak budou moci potvrdit kvality hodinek stejně tak , jako to dnes již můžeme potvrdit my, co tu osobní zkušenost máme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...