Přejít na obsah

Jaké Tag Heuer máte na ruce?


p3k

Doporučené příspěvky

tak, zalezi ako to citis ty... takto z fotky mi k tebe lepsie sedia tie 41, ale tie 43 niesu mimo misu ;)

mne osobne viac sedeli 43, ale boli vazne dost tazke... lepsie sa citim s mensimi hodinkami, ktore su rozhodne pohodlnejsie. a 41 na kove isto niesu az tak male hodinky ze by s nimi mohol mat ktokolvek problem... teda pokial neratam laby 20+ :)

misoo ty mas teda nakoniec 41? Na foto sa mi zda ze mas lavy bok puzdra tvarovany podla lunety s takou plochou. Tento rozdiel som si vsimol pri modeli s ocelovou lunetou, ze 43 to maju obdobne ale 41 maju puzdro oble.

 

Ak mas 43 samozrejme sa to vysvetluje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitaj v klube, dobry vyber ;)

Mam 41 (poznas to aj podla bieleho napisu 300m/1000ft na ciferniku, 43 ho maju zlty)

Hej, robia dve puzdra, neviem preco ale myslim ze sportovejsie modely s farebnymi lunetami maju tie boky hranatejsie... tipujem... :)

post-22327-0-04250700-1556179159_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik za info ohladom toho napisu, to som vobec nezaregistroval a este raz dakujem za rady ohladom velkosti, tie 43 boli na mna strasne vysoke a tazke ako si pisal. Ked pozeram na tie cierne uz nejsom az tak presvedceny ci tie ocelaky boli to prave :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik moc presne toto som potreboval vidiet, jasne ku ciernej lunete to ide podstatne viac. Aj tak sa mi to pozdava asi objednam len dufam ze to nebude moc tvrde hlavne na moje uzucke zapestie. Vyzera ze hodinky dost na tom odstavaju, nie ke to nepohodlne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len taka vec... rozmer medzi nozickami je u mna presne 20,5mm! Cize remen s presnymi rozmermi 20mm bude naprd, bude vidno stezejku... :( Mam vela nato remienkov a niektore su kusok cez 20mm, tak tie pouzivam. Odmeraj si ty, dufaj ze tvoje puzdro ma presne 20mm, daj vediet celkom by ma to zaujimalo.

Mam aj jeden 20mm Hirsch performance a je bohuzial pre nas presne 20mm tak je to nepouzitelne... :/

Hore ako je hrubsi je tuhy a neovinie sa ti tak pohodlne okolo ruky. Dole je uz tensi a krasne ohybny. Je to presne ten co sem dal Plina, len cervena varianta.

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik moc presne toto som potreboval vidiet, jasne ku ciernej lunete to ide podstatne viac. Aj tak sa mi to pozdava asi objednam len dufam ze to nebude moc tvrde hlavne na moje uzucke zapestie. Vyzera ze hodinky dost na tom odstavaju, nie ke to nepohodlne ?

Záleží na tom, jak moc to utáhnu. Ruku mám 17 až 17,5 a mám pocit, že bych potřeboval dirku mezi těmi stávajícími. Stejné to mám i když si vezmu primky s tou jejich originál gumou. Taky jsou buď dotažené, což v průběhu dne, jak mi trošku natéká ruka není pohodlné, nebo odstávají. Navíc toto je 43 mm v chronu, takže jsou vyšší a těžší, to taky udělá svoje. Stejný hirsch mám k bondovkám a tam to tolik neodstává.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som aktualne mimo takze ku sublere sa teraz nedostanem ale poobede sa vraciam a esre raz odmeram. Meral som iba tah v najsirsom bode a ten mal presne 20mm. dobre ale ze hovoris musim to zmerat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...