Přejít na obsah

Jaké Tag Heuer máte na ruce?


p3k

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, branio85 napsal:

To: Postal80. Daj tam viac fotiek. Tieto od Guetty nevyzeraju zle. Mozes aj fotky na ruke. Dakujem

Dekuji, jsme dva kterym se libi.. moc takovych neni. 
udelam nejake pekne fotky a nasazim ti je, ok :default_wink:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: Postal80 Ako vseobecne su Tagy take viac smrncovne v porovnani napr s Longines. Su sprortovejsie. Preto sa aj mne viac pacia. Kazdopadne, kde si ich kupoval? Inac by som mozno vymenil remen za original Carrera:

 https://www.tagheuer.com/cz/en/timepieces/collections/tag-heuer-carrera/41-mm-calibre-16-automatic/CBM2110.FC6454.html

Ten povodny nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, branio85 napsal:

To: Postal80 Ako vseobecne su Tagy take viac smrncovne v porovnani napr s Longines. Su sprortovejsie. Preto sa aj mne viac pacia. Kazdopadne, kde si ich kupoval? Inac by som mozno vymenil remen za original Carrera:

 https://www.tagheuer.com/cz/en/timepieces/collections/tag-heuer-carrera/41-mm-calibre-16-automatic/CBM2110.FC6454.html

Ten povodny nic moc.

Ahoj, v hodinářství Beny v Praze na Václaváku. 

Ano, musím souhlasit, je to právě jeden jediný bod, proč se ostatním nelíbí. Jinak jsou to úžasné hodinky. Už několikrát mě to napadlo, ta originální kůže, se nepovedla a naprosto je degraduje. Plně souhlasím. Nechci zakládat nové vlákno, a proto pojďme jim pomoci!!! :clap:pánové, kamarádi a odborníci, očekávám Vaše návrhy. Moc možností není. Podmínka je originál TH kůže nebo guma. :wine:Nápady, děkuji budu vděčný.. Potom pošlu nové fotky, vyhlašuji výběrové řízení:clap:
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak je to vyřešeno. Byl jsem v Ostravě v Dealu za Péťou. Prošli jsme originál katalog TH, A dohodli se, že poctivý český řemen, na míru ušitý od místního člena, je posune asi nejvíce a nejvýše!:clap:@Péťo, ještě jednou moc moc moc díky! Dobré to bylo.

Až bude hotovo, udělám Vám fotku, a pověsím to sem jak to dopadlo. Už se těším. Díky pánové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Asi bych to mohl dát do vlákna o modelu Monaco, ale tady je vidět, že někteří svá Monaca pravidelně nosíte a tak se zeptám - jak je při běžném nošení náchylné na poškození vystouplé sklíčko? Samozřejmě chápu, že když zachytím sklíčkem o futra dveří, nemusí to dopadnout nejlépe, ale zajímají mne i takové ty běžné provozní mikroškrábance a vlásečnice od rukávů atd. Díky.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je velký svátek. Vlastně narozeniny. Vlastně ani jedno, ale narozeniny se blíží a já dostal s předstihem dárek. Takže šel hned na ruku. Nevím, co říct, jsem naměkko.. PS: Tak koukám, že mobil zaostřil jinam než na hodinky. Neva, taky dobrý, lepší fotky snad udělám později, až se mi nebudou třást ruce.

IMG_20200903_192137_01.jpg

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...