Přejít na obsah

Jaké Tag Heuer máte na ruce?


p3k

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

KurtCz - jsou to náhodou moc pěkné hodinky, o žádné srážení průměru nejde..:-)

Včera proběhla poslední z řady oslav mých narozenin. Samozřejmě jsem si vzal na cestu Monaca, která jsem dostal už dříve. Naštěstí, protože jedním ze včerejších dárků bylo i skvělé Le Mans tričko..

IMG_20200927_132648.jpg

IMG_20200927_145304.jpg

IMG_20200927_145222_01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎01‎.‎10‎.‎2020 v 8:30, Žigi napsal:

Teď to tu se mnou bude chvilku jak s Ivanem:)))) Omlouvám se za spam, ale jsem z nich nadšenej. 

BD07E6F7-5FE8-4D8F-9D0C-C016E4FF9166.jpeg

Jsou krásný, gratuluji. Mohu se zeptat na podrobnosti? Podle loga to vypadá na remake něčeho před r.1985, ale ty úplně původní měly kalibr 11 a pouze 2 subciferníky.. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Ivan Lelák napsal:

Jsou krásný, gratuluji. Mohu se zeptat na podrobnosti? Podle loga to vypadá na remake něčeho před r.1985, ale ty úplně původní měly kalibr 11 a pouze 2 subciferníky.. Díky.

Ano přesně jak říkáš. Má to svůj příběh. V roce 2016 proběhlo hlasování z velkého množství Autavií na stránkách Heueru a vyhráli to hodinky z roku 68 , 2446 Mk. III “Jochen Rindt”. Jediný pilot F1, který vyhrál titul mistra světa posmrtně. Jsou to hodinky se 3ma subdials, viz odkaz: https://monochrome-watches.com/winner-autavia-cup-announced-tag-heuer-reissue-autavia-2446-mark-3-jochen-rindt-2017/ Pak tedy vzali tenhle vítězný design, přepracovali, moderní zvětšení z 39 na 42 mm atd. Je v tom inhouse strojek a pouzdro je pořád dost poznatelné. Dělali se od roku 2017 doteď a už končí. Ještě existuje varianta se světlým ciferníkem, která byla limitka a vím, že jí tu někdo taky má. To je ještě jinačí paráda. Tyhle existují na kůži a na tahu a byl to pro mě prostě splněný sen. Mám doma dvě auta z roku 68 a celkově od "mala" prostě jedu automobilismus 70tých let, pořádám srazy, renovuju a frčím v tom tak, že tohle k tomu byla pro mě prostě nutnost a splněný sen. Mají spoustu užasných detailů.

78BFE39B-EFC6-45A1-BED5-C993E34BAC73.jpeg

Upraveno uživatelem Žigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši pěkně tu jedete, mě na těch nových autaviích trošku mrzí, že si trochu víc nepohráli s proporci luneta vs dial. Jinak mini v british racing green vypadá moc fajn 😉

Tobě Ivane přeji vše nej k životnímu Jubileu a gratuluji ke krásnému dárku. Monaca mě uhranuly někdy před 20ti lety a já chodil několik let slintat do výlohy 😉

A abych nebyl úplně out tak dnes takto 😉

 

51BF45EC-A0AA-4F59-B25D-6783F6E63B8F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M3maniac - díky. Jak máš Monaca dlouho? Podle textu odhaduji 10 let. Nějaké zkušenosti, závady, opotřebení? Já mám třeba hrůzu že sklem zavadím o futra.. Řemínek používáš jen tenhle sportovní děrovaný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivane pro mě to byl svatý grál, dlouho očekávanej splněnej sen a tak jsem k nim i přistupoval. Hned jak jsem je koupil tak jsem sundal origo krokouše a nechal si ušít u ondry tento racingový a nosím je fakt svátečně. Ale na ránu do futer jsou fakt jak dělaný 🤪. Proto Ti neřeknu jak jsou na tom při denním nošení. U mě mají pořád status svátečních :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jen jedny, takže mé příspěvky na téma "Které TH mám na ruce" budou fádní. Naštěstí to nemusí být fotka přímo na ruce, to už by mi fakt došla inspirace.. No, dnes jsme se o Heuery skoro porvali, prostě mi je nechtěl dát. Já na něj "Ty vole, ale já fakt žádný španělský nemám!", ale akorát se ještě víc na.ral. Pomohl až mikrovláknový hadřík červené barvy z druhé strany a jak se otočil, hodinky jsem mu sebral. A teď jsou na ruce. Pěknou středu všem!

IMG_20201007_071121~01 (002).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...