Přejít na obsah

Jaké Tag Heuer máte na ruce?


p3k

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
V 30. 3. 2021 v 14:36, junior300 napsal:

@Ivan Lelák dik, su skvele.. Ale to ty sam dobre vies..

Uz som to spominal v inom vlakne, pockal som si na ne 11 rokov.

To jsi čekal dlouho. Ale na mne nemáš i když nevím jestli se tomu dá říci čekání:-). Film Le Mans jsem viděl při prvním uvedení do kin v 70. letech, bylo mi asi 13. Hltal jsem všechno kolem závodění a sám chtěl být také závodníkem, máma žila s chlápkem co jezdil závody do vrchu a tak jsme na film jeli 30 km do 70 mm kina v Jilemnici, dodnes si to pamatuju i úžasný stereo řev motorů. Od té chvíle jsem chtěl závodit ještě víc a být přesně jako Steve McQueen. No a protože měl na ruce neobvyklé modré hodinky, co mu ladily k očím, řekl jsem si že začnu hodinkami. Myslel jsem si tehdy že budou stát asi jako PRIMky, jen budeme muset zjistit, v kterých Klenotách je mají a máma mi je třeba koupí k narozkám. Když se ukázalo že tak jednoduché to nebude, přešlo mne to ale Monaca byly stále zavrtané v mé hlavě jako platonický sen, který se neuskuteční i když bych si je asi mohl dovolit koupit. Když jsem je dostal vloni ke kulatinám, došlo mi že jsem o nich asi mluvil častěji.. Takže mé "čekání" trvalo bezmála 50 let.. 

IMG_20200904_105317~01~01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 4. 2021 v 8:35, Ivan Lelák napsal:

To jsi čekal dlouho. Ale na mne nemáš i když nevím jestli se tomu dá říci čekání:-). Film Le Mans jsem viděl při prvním uvedení do kin v 70. letech, bylo mi asi 13. Hltal jsem všechno kolem závodění a sám chtěl být také závodníkem, máma žila s chlápkem co jezdil závody do vrchu a tak jsme na film jeli 30 km do 70 mm kina v Jilemnici, dodnes si to pamatuju i úžasný stereo řev motorů. Od té chvíle jsem chtěl závodit ještě víc a být přesně jako Steve McQueen. No a protože měl na ruce neobvyklé modré hodinky, co mu ladily k očím, řekl jsem si že začnu hodinkami. Myslel jsem si tehdy že budou stát asi jako PRIMky, jen budeme muset zjistit, v kterých Klenotách je mají a máma mi je třeba koupí k narozkám. Když se ukázalo že tak jednoduché to nebude, přešlo mne to ale Monaca byly stále zavrtané v mé hlavě jako platonický sen, který se neuskuteční i když bych si je asi mohl dovolit koupit. Když jsem je dostal vloni ke kulatinám, došlo mi že jsem o nich asi mluvil častěji.. Takže mé "čekání" trvalo bezmála 50 let.. 

IMG_20200904_105317~01~01.jpg

Tak jsi mě potěšil svým příběhem, chlapče :), jednak budeme asi stejně staří a pak, já se začal zajímat o závody díky staršímu bráchovi, který mě vzal do kina na film Grand Prix u nás v Jičíně a tak jsem se cca od r. 1970 "zbláznil" do F1. Hodinky u mě přišly na řadu o mnoho let později, ale dneska mám jako "starý kozel" Tag Heuer aquaracer a taky se rozplývám, že mám konečně hodinky značky, která je s autosportem spojená léta letoucí. Především Ferrari, když se začaly na vozech F1 objevovat reklamy, tam mělo to logo Chronograph Heuer.

701653242_THkafe(2).jpg.a94eb5fed88e48f7eac588169847700d.jpg

1870326854_ferrari312b2.jpg.610d36bd5aa65a5c62227ce017899471.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahojte, moje prve Tag Heuer. Na začiatok musim napisat, ze som nikdy nemal vzťah k Tag Heuer. Chcel som full lume cifernik. Ked som raz nahodou natrafil na model professional diver series 1000, tzv. "Nightdiver" okamžite som podlahol. V podstate posledný model Heuer a zaroven možno prvý model Tag Heuer, keďže ostali v portfoliu Tag. A páči sa mi, že sú quartz. Vždy som chcel mat v zbierke aj pekne vintage quartz.. cebf4eef7ca5c8e20401df6938b1b670.jpg

Odoslané z ANE-LX1 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...