Přejít na obsah

Jaké Tag Heuer máte na ruce?


p3k

Doporučené příspěvky

V 18. 10. 2021 v 16:06, spona napsal:

Tak se hlásím ke šťastným držitelům těchto krásných Tagů, jsou to krásný hodinky. Snad jen antireflex je proti Breitlingům nic moc.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

To je fakt, ale na novějších calibre 16 se mi zdá lepší.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chlapi, jak jsou na tom ty nové Aquaracer Professional 300 s přesností? Aquáče 2000 jsem měl před cca 9-10 lety. Co si tak pamatuju, když  byly nové, šlapaly tuším kolem +6 nebo +8/den, po čase se ustálily asi na +5/den. Ale ukecal mě kámoš, tak jsem mu je prodal. Samozřejmě netrvalo dlouho, a litoval jsem toho 😄  Nějakou dobu o nich zas uvažuju a třístovky se mi designově docela zamlouvají. Jak to maj teď Hujeři odladěný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne na pocudovanie aquace slapu vyborne, nemeram to denne ale cca raz za dva mesiace ich zostelujem a za to obdobie robia cca 20sec. Nosene denne vsade na noc odkladam cifernikom nadol 👍 

Upraveno uživatelem david28
preklep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, david28 napsal:

ono to zalezi od nosenia, ak ich mam denne tak idu fakt presne. Ked som ich nosil striedavo tak isli cca 3s kazdy den do minusu dokonca 

tohle mi dělají i Avengery. Jak je nosím pořád, jdou přesně, jak je nechám den ležet, spadnou do mínusu. Jinak teda já raději snesu +10 než -1 😄 

Chtěl jsem jen nějaké srovnání, jak jsou na tom Aquáče dnes. Jestli za těch 10 let, co je nemám, nějak Hujeři nešli s novými modely s kvalitou níž. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady přece vůbec nejde o přesnost. Přece to není tak, že když výrobce přijde na trh s novým modelem, měl by být přesnější. TH ty strojky do Aquaracerů nakupuje u ETy. Nový model hodinek znamená nové pouzdro, cifr, náramek/řemen... Ale strojek zůstává. V tebou plánovaném modelu je Calibre 5, tedy ETA 2824. Takže přesnost bude taková, jakou tyto strojky (nikoliv hodinky) mívají. Tolerance +- 20s/den, v praxi kolem +- 5s. Když budeš mít štěstí, bude přesnost lepší. Když budeš mít smůlu, bude přesnost nižší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem to tak, že by každý nový model měl být přesnější než předchozí. Jestli to z mého postu vyplynulo, tak jsem se zeptal špatně. Tak nějak jsem si myslel, že by i strojek mohl projít během 10 let nějakým vývojem a to by se mohlo projevit na spolehlivost a tím i přesnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady přece vůbec nejde o přesnost. Přece to není tak, že když výrobce přijde na trh s novým modelem, měl by být přesnější. TH ty strojky do Aquaracerů nakupuje u ETy. Nový model hodinek znamená nové pouzdro, cifr, náramek/řemen... Ale strojek zůstává. V tebou plánovaném modelu je Calibre 5, tedy ETA 2824. Takže přesnost bude taková, jakou tyto strojky (nikoliv hodinky) mívají. Tolerance +- 20s/den, v praxi kolem +- 5s. Když budeš mít štěstí, bude přesnost lepší. Když budeš mít smůlu, bude přesnost nižší.

Myslim, ze uz davaju do nich Sellita sw200
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...