Jump to content

Jaké Tag Heuer máte na ruce?

p3k
 Share

Recommended Posts

A tak jsem před Vánoci podlehl slevovemu šílenství co teď v US na netu panuje a nemohl jsem si vybrat mezi několika favority a nakonec moje oči spocinuli na TH a věděl jsem, ze je to ono. I přes 39mm průměr nevypadají malé, zpracování super a pocit z nošení ještě lepší. Jsem rad, ze jsem se k teto značce oper vrátil.

post-7803-0-74140100-1450736146_thumb.jpeg

• 2 weeks later...

A tak něco se mi od nich líbí, třeba Carrery, ale spolehlivost si představuji trochu jinak :-) Mé manželky professional už taky nepřeklápí datum na dvou dnech, vypadl lumi bod a přestala cvakat luneta. TH no... Ale značku jako takovou mám rád, to zase ano.

a tak do sauny dobrý :-)

Aušusové Aquaracery,ale když už je mám, tak proč je nevyvětrat :-) Už i písmenka z lunety mizí, strašnej to kýč....

Zas je tak nezatracuj.....jsou to věrné a spolehlivé hodinky  ;)

Chlapci a chlapi, tak asi jsem měl štěstí, ale mé první Carrery CV 2010 z roku 2005 vydržely uplně všechno, den co den, moře , písek, stavba......asi 8let bez jediného servisu, servis jsem jim dopřál hlavně za odměnu , podle mě by ještě dva ročky udělaly......asi štěstí. Za mě tedy klobouk dolů, nikdy ani náznak orosení. A to jsem měl prej každej rok dělat tlakovku :-) Mám tu značku rád ,protože jsem blázen do všeho co voní benzínem a hujer se tomu docela věnoval......A ikdyž je nepovažuju za nějaký vrchol hodinařiny, přeci jen nějakou stopu v tomto oboru zanechali. Pro mě byly carrery super univerzály prostě ke všemu, pravdou je, že se mi od nich vždy líbí tak 10% z produkce.