Přejít na obsah

Chr. Ward C9 - Jumping Hour


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

 

Tome, dobrá zpráva! Jaké budeš případně pořizovat? Tyto stejné, nebo třeba ty se zlatýma indexama?

 

No zatím žádné, jen sonduju. Počkám až budou případně nové barvy a velké slevy :-). K té bílé bych ideálně chtěl modré ukazovátko a nebo taková bronzová metalíza by byla good.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatím žádné, jen sonduju. Počkám až budou případně nové barvy a velké slevy :-). K té bílé bych ideálně chtěl modré ukazovátko a nebo taková bronzová metalíza by byla good.

 

Modrá ručička by nemusela být k zahození. Třeba v rámci nějakého faceliftu s něčím takovým přijdou.

 

Přidávám nějaké aktuální fotky (je to bez úprav, tak to berte s rezervou, prosím).

post-27306-0-11051500-1454248237_thumb.jpg

post-27306-0-93036800-1454248240_thumb.jpg

post-27306-0-56983200-1454248245_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

No zatím žádné, jen sonduju. Počkám až budou případně nové barvy a velké slevy :-). K té bílé bych ideálně chtěl modré ukazovátko a nebo taková bronzová metalíza by byla good.

 

Tome, tak jsem opět jsem koukal na stránky Chr.Warda zda kolekci Jumping Hour nějak nerozšířili třeba právě o nějaké další barevné varianty.  Aktuálně však mají jen bílý ciferník, s černou ručkou. Alternativa od toho "mého" modelu se pak nabízí pouze v již zmiňovaných zlatých indexech spolu se zlatou lunetou. navíc tato alternativa je možná pouze s tou větší verzí pouzdra (43 mm). Třeba tvé přání vyslyší a v rámci nějakého faceliftu přijdou s i jinýma variantama. Je pravda, že takový třeba temně modrý ciferník by mohl být hodně cool :-) Uvidíme s čím nás během roku překvapí. 

 

Foto možné barevné varianty, kterou zmiňuji (zlaté indexy a zlatá luneta):

c9-43-jh-sg-gwk-mk3_1_2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě krátký update pocitů na základě dlouhodobějších zkušeností s hodinkami. Zcela určitě mi sedí lépe menší verze, tj verze o průměru 40 mm. Ač verze s tmavým ciferníkem (se sunburst efektem) více zaujme na pohled, tak verze s bílým ciferníkem způsobuje lepší čitelnost a podtrhuje celkovou čistotu hodinek. Řemen a stejně tak spona mají svůj podíl na pohodlném nošení hodinek na ruce. Líbí se mi jejich univerzálnost. Nosím je jak k formálnímu oděvu (oblek), tak i k volnočasovému oblečení (tričko, jeansy) a ani v jednom případě mi nepřijdou nevhodně zvolené. Když někde hodinky ukážete, pak budí pozornost i u lidí, kteří se o hodinky primárně nezajímají. To je samozřejmě dáno onou komplikací jumping hour. A když už zmiňuji právě tuto komplikaci, tak si dovolím připojit ODKAZ na rozhovor s autorem kalibru JJ01, s panem Johannesem Jahnke. 

 

Ač s ohledem na další čerstvou akvizici (už bych se měl asi léčit) poměrně vážně přemýšlím o zásadní čistce své kolekce, domnívám se, že tyto hodinky zůstanou čistky ušetřeny a zřejmě u mne ještě nějaký ten pátek zůstanou a budou mi nadále dělat zaslouženou radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tusil HondzaX, neni nad pohodli. Osobne se mi velke hodinky libi a obdivuju je, ale vime jak to je dal....

Ta novinka vypada zajimave, ale. Promin, osobne beru ciste materialy, tj. ocel, titan, zlato atd. ne pvd. Je to hra, mam zlate hodinky.... Jikak by se mi libily kdyby byly jen zlacene rucky a necpali to na pouzdro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano, máš naprostou pravdu - není nad pohodlí. Stejně tak s tebou souhlasím i stran toho nového kousku z kolekce JJ. Ta zlatá luneta se mi také moc nelíbí. Bohatě by stačily jen indexy. Třeba to ve skutečnosti bude vypadat dobře, ale přiznám se, že podle fotek mne to neláká. Nicméně Chr. Ward má celkem slušně našlápnuto, tak uvidíme, zda nás nepřekvapí nějakou zajímavou barevnou kombinací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak se hlásím do klubu. Neodolal jsem Wardím novoročním výprodejům. Dlouhodobě se mně líbily, ale říkal jsem si, že do nich půjdu, až notně sleví. No a stalo se, za 50% už nešlo si rozumně zdůvodnit proč ne :helpsmilie:

Honzovi dík za konzultaci před nákupem..

post-9498-0-68102800-1484641958_thumb.jpg

post-9498-0-45926300-1484641973_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tomas1346
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...