Přejít na obsah

Alpina Alpiner 4 GMT


Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takze odpoved z GN zni - nemame, neumime. Myslis ze bychom dostali slevu na 2ks v Koscomu? :) Pristi vikend jsem v Praze v Divadle Karlin, melo by to byt nekde pobliz tak snad premluvim zenu, stejne zacina pochtivat hodinky... tak se na nej mrknu v realu pokud bude vystaveny na necem

Upraveno uživatelem dan83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tentokrát jdu pro rady, stále nevím jaký řemen jim pořídit, psal jsem už i do vlákna Strapshopu, ze kterého bych řemen objednával, ale napadlo mě, že čím víc reakcí, tím líp, takže to hodím i sem. Hodinky bych chtěl posunout do takového sportovnějšího vzhledu, origo krokodýl ke mě prostě nejde a mám tedy v předvýběru několik varinat, ale ani jednou si nejsem jistý.

Takže první je Rios Bass, takový řemen se mi moc líbí, především Nytech povrch, ale nevím, jestli to není k Alpinerům už zase ústřel a nezkazilo by je to, dále mám ve výběru Hirsch Tiger, v černé barvě s bílým prošitím by pěkně ladil k hodinkám, ale zase se mi tam ne zcela pozdává to děrování, to mi jde spíš k jinému typu hodinek, namátkou mě napadají třeba Hamilton PE a na závěr pak ještě Hirsch Robby, který vlastně skloubí oba předchozí řemeny, povrch je podobný právě Bassu a jinak je to Performance, který je maximálně univerzální díky odolnosti, ale tam kromě povrchu a děrování ještě nevím, jestli by nebylo moc té červené...Hodinky sice pár červených detailů mají, ale přijde mi to málo na to, aby k nim ladil červeně prošitý řemen a ještě s červeným spodkem. Měl jsem ve výběru ještě jednoduchý Hirsch James z řady Performance, ale ten nejspíš zavrhuji, protože je až moc jednoduchý a ve výsledku nijaký, hodinky by nijak neoživil.

Tak a co si o tom myslíte?

 

Přikládám ještě foto

 

post-25778-0-67340500-1449507587_thumb.jpg
 
post-25778-0-56504700-1450171798_thumb.jpg
 
post-25778-0-88529100-1450171840_thumb.jpg
 
post-25778-0-59231300-1450171840_thumb.jpg
 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám poslední dobou rád textil. Takže něco takovýho - http://www.watch-band-center.com/watchstrap-p25914h308s489-Watch-strap-Riga-22m.html

 A nebál bych se barvy. http://www.watch-band-center.com/watchstrap-p23803h308s489-Watch-strap-Oldenbur.html

 Ovšem to může bejt jenom moje úchylka, na svý Alpiny je bohužel stejně nenacpu.

 Jinak jak už jsme se bavili, ten Bass je supr.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám svého favorita a oblíbence:

Hirsch Grand Duke.

Dostatečně pevný a masivní, přiměřeně voděodolný, elegantní.. prostě paráda.

A to červené prošití bude k Alpinkám parádní!

 

Ten má právě vzor krokouše a to já mít nemůžu, vůbec to ke mě nejde, ale i tak děkuju, minimálně za snahu :)

 

Já mám poslední dobou rád textil. Takže něco takovýho - http://www.watch-band-center.com/watchstrap-p25914h308s489-Watch-strap-Riga-22m.html

 A nebál bych se barvy. http://www.watch-band-center.com/watchstrap-p23803h308s489-Watch-strap-Oldenbur.html

 Ovšem to může bejt jenom moje úchylka, na svý Alpiny je bohužel stejně nenacpu.

 Jinak jak už jsme se bavili, ten Bass je supr.

 

Spolu jsme se o tom bavili a taky mám Bass stále ve výběru, mě se ten řemen taky moc líbí, ale bojím se, jestli už ten vzor nebude na ty hodinky prostě moc, nechci aby tam byl jak pěst na oko :) Ten Meyhofer je taky zajímavý, určitě je to dobrý tip a díky za něj, přidávám do výběru, i když tam mám opět strach z toho vzoru. Přijde mi, že nejvíc se bojím asi toho sunburst ciferníku, ke kterému mi přijdou řemeny se strukturou už moc, ale na druhou stranu mě to právě k takovým řemenům táhne, jsou prostě zajímavější.

 

Za sebe z tveho vyberu Bass

 

Ok další bod pro Bass, započítávám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se dival i na tendlencten, imho by se k cestovatelskym GMT hodil, ale urco to neni univerzal:

 

http://www.martuleather.com/store/p60/Slim_Brown_Suede_Watch_Strap.html

 

Máš pravdu univerzální není, chtěl bych určitě černý, tento řemen mi sedí spíš k něčemu jako jsou PAMy apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož nemám možnost řemeny vyzkoušet, tak jsem je zkusil nacpat k hodinkám alespoň na obrázku a musím říct, že takto mi asi nejlíp vychází Hirsch Robby, se kterým to vypadá hodně zajímavě a to právě díky té červené, do které se mi jinak ne úplně chtělo, ale musím říct, že hodinky krásně oživila.

 

post-25778-0-98292400-1450182413_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ono už je nakonec prozatím vyřešeno :) Psal jsem to už do co mě potěšilo, ale zkráceně to hodím i sem. Chtěl jsem zaexperimentovat a jít nakonec do toho černo-červeného Robby, večer jsem to doma ještě předhodil přítelkyni, co na to říká, který k tomu ladí nejlépe a z ní vypadlo, že už mi minulý týden objednala černý Tiger, o kterém jsem uvažoval už dříve, takže je vyřešeno a řemen budu mít pod stromkem. Jsem na něj opravdu zvědavý a uvidím co pak dál, jestli ještě přiobjednám Robby s červenou, té možná bude moc, to máte pravdu, ale dokud to neuvidím naživo, tak mi to stejně bude vrtat hlavou a láká mě to zkusit, takže k němu stejně nejspíš dospěju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...