Přejít na obsah

Alpina Alpiner 4 GMT


Bells

Doporučené příspěvky

Dan to uhodl lépe, je to Golf 7 i ten Comfortline sedí, akorát je tam ještě pár věcí navíc proti standardu, ale nic závratného :)

 

K tomu posouvání, já si to stále rozmýšlím, na jednu stranu ve mě hlodá chronobundus, ale na druhou si říkám, že málo co, je v této cenové relaci (berme cenu do 40k, za co se dají sehnat, standardní cena je nesmysl) tak povedené, vážně jim nemám co vytknout a hodně zvažuji, že bych ten chronobundus konečně prolomil a přestal vymýšlet blbosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dan to uhodl lépe, je to Golf 7 i ten Comfortline sedí, akorát je tam ještě pár věcí navíc proti standardu, ale nic závratného :)

 

K tomu posouvání, já si to stále rozmýšlím, na jednu stranu ve mě hlodá chronobundus, ale na druhou si říkám, že málo co, je v této cenové relaci (berme cenu do 40k, za co se dají sehnat, standardní cena je nesmysl) tak povedené, vážně jim nemám co vytknout a hodně zvažuji, že bych ten chronobundus konečně prolomil a přestal vymýšlet blbosti.

Máš pravdu předsedo. Neprodávej a zbav se chronobundusu! Taky ho někdy mám, ale zatím věrnost Fortiskám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Alpinery jsou stále u mě, jsem sice nahlodaný zkusit něco jiného, ale vlastně ani pořádně nevím co. Jsem s nima maximálně spokojený, stále mě baví jako na začátku, tak si říkám, že je asi fakt zbytečné něco řešit. Ono co bych za ně vybral...mám v merku Wardy Pro600, nové Transocean od Seika, možná bych zkusil i MM300, ale kdo ví, jak by to dopadlo. Už bych to chtěl zklidnit a zrovna Alpinery jsou tak skvěle univerzální.

 

No nic, dost řečí, přidám raději zase nějaké wristshoty, které jsem nastřádal :)

 

post-25778-0-17570100-1459840632_thumb.png

 

post-25778-0-84238100-1459840632_thumb.png

 

post-25778-0-55426500-1459840633_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvela fota, jako vzdy!

Pokud mas porad roupy se zkousenim neceho noveho, musi jit pritom alpiny z domu? Vim, ze jsi rikal, ze toho vic neunosis. Ale co takhle poridit transoceany nebo wardy, ponosit a pak se teprve rozhodnout ktere pujdou. Skoda se zbavovat alpin abys pak zjistil, ze ty nove ti nevyhovuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný to máš, pokud tě stále baví tak neměnit a užívat chronoklid.

 

Díky, heh snad to vydrží, tady člověk nikdy neví :)

 

Skvela fota, jako vzdy!

Pokud mas porad roupy se zkousenim neceho noveho, musi jit pritom alpiny z domu? Vim, ze jsi rikal, ze toho vic neunosis. Ale co takhle poridit transoceany nebo wardy, ponosit a pak se teprve rozhodnout ktere pujdou. Skoda se zbavovat alpin abys pak zjistil, ze ty nove ti nevyhovuji...

 

Díky ti.

Pokud bych chtěl změnu, tak by jít museli. Ne jen, že toho víc neunosím, ale momentálně ani nejsem ochotný do hodinek víc sypat, protože řeším spoustu dalších věcí, takže je to vcelku jednoduché :) Ve výsledku to u mě takto i velice dobře funguje, protože vždy, když koupím něco nového, tak starší hodinky už se na ruku vůbec nedostávají, takže jsou pak doma zbytečně a když je tedy vůbec nemám, tak je klid.

Momentálně je celkem klid, Transoceany moc neklesají a momentální cena mi za ně přijde přestřelená a na Wardy nijak nespěchám - nikam neutečou. Trošku si pohrávám i s tím, že bych prubnul MM300, ale nevím, ty už nejsou tak originální, byť jsou skvělé a ani nevím, jestli by mi sedli, to bych musel nejdřív zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný kousek - gratuluji. Sám také uvažuji o Alpinách. Ta značka je mi nějak sympatická, jen jsem zatím neobjevil ten správny model pro mě  :D

 

Díky, budu se opakovat, ale já Alpinu můžu jen a jen doporučit, vyzkoušel jsem toho od nich už poměrně dost napříč kolekcemi a každé byly super, takže směle do nich.

 

Jsou parádní , gratulace.Neprodávat  :) .Škoda , že mají 44 mm , nejsou na mou ručku .

 

Zatím neprodávám a jak plynou další a další dny s Alpinama na ruce, tak se prodej i vzdaluje, možná mi nakonec vážně zůstanou. Teď je tady prodal jeden z dalších vlastníků, tak doufám, že nový se zde pochlubí a přidá i nějaké fotky, ať to tu neplním sám :)

 

To rikam porad, mit rozmer 42x48 max, tak uz se mi houpou na ruce a je ze me OWG

Kecam, jsem hodinkove promiskuitni. Ale ve sbirce by byly

 

Andy, hele žiješ v USA, takže by z tebe měl být brzy klasický americký tlouštík s burgerem v pravé a hotdogem v levé ruce a pak ti budou ty Alpiny ještě nakonec malé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

     Měl jsem hodinky kulaté - hranaté, analogové - digitální, velké - malé - potápěčské - společenské - chrono - závodní, s lunetou - bez lunety, černé - bílé - hnědé, mosazné - zlacené - nerezové, 12 - 24 hodinové. Co jsem ještě neměl? Gmt jsem neměl, Hergot ty Alpiny v Chlubírně jsou ale krásné. A do p.... objevily se v prodeji. Nechoď na forum, nechoď do prodeje, nedívej se na Alpiny. Kde já to jen slyšel?: Milášek, je náš, musíme ho mít...........

     V pátek jsem rozbaloval obrovský box Alpin, kde se jak na dně prázdné truhly třpytil drahokam. Hodinky jsou opravdu nádherné. Beru je na ruku, originální řemínek kazí celkový dojem, je tvrdý, tuhý, nepoddajný. Okamžitě jde dolů, ale co teď? Ve 22 mm nic volného nemám, takže nastává akce Kulový blesk. Na Davosy jde originální tah a na Alpiny nasazuji oranžový silikon. Oranžovou na hodinkách mam rád, připadá mi to sportovní, letní, slunečné. Koukám na kompasovou lunetu a rychle vybíhám ven, ručičku gmt mířím na slunce, 12 mam tedy na severu, kroutím lunetou, pozoruji azimuty. No tak tuhle lunetu asi moc používat nebudu, ale na hodinkách je zajímavá, hodinky činí ladnými, není nijak masivní. Jen podtrhuje dokonalé proporce hodinek.

     Teď nastane doba hledání vhodného řemínku, na 98 % to bude Hirsch performance, Tiger, Robby, Paul...?   

     Pár fotek mobilem.

post-1329-0-02148300-1460959534_thumb.jpg

post-1329-0-98688500-1460959536_thumb.jpg

post-1329-0-56054000-1460959539_thumb.jpg

post-1329-0-85552300-1460959541_thumb.jpg

post-1329-0-44722300-1460959544_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jsi se stal novým majitelem, tož gratuluji, jsou to super hodinky, což potvrzuje i moje denní nošení, z ruky je vážně prakticky nesundavám a byť to bylo už v jednu chvíli nahnuté, tak je pořád mám a s největší pravděpodobností i budu.

 

Co se týče řemenu, tak Performance k nim opravdu sedí, jak Tiger s bílým prošitím, který mám já, tak Robby s červenou, který má bladerunner. Já momentálně sháním origo tah, sice jsem se na něj původně chtěl vykašlat, ale chci ho :)

 

Tak užívej a občas sem hoď i nějaké další fotky, začal jsi dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu jak je psáno v Písmu, kdo hledá nalezne (Matouš 7,8). Takže jsem navečer doma vysypal několik šuplíků a opravdu jsem našel tah 22 mm a tak šup s ním na Alpiny na zkoušku. Ještě předtím jsem však po práci zakoupil nato bond a tak jsem ho vyzkoušel taky. Ale ten hadr mě nikdy nějak nebral.

post-1329-0-66052100-1461047555_thumb.jpg

post-1329-0-27277700-1461047561_thumb.jpg

post-1329-0-62273600-1461047561_thumb.jpg

post-1329-0-68423500-1461047601_thumb.jpg

post-1329-0-98955700-1461047601_thumb.jpg

post-1329-0-24297400-1461047602_thumb.jpg

post-1329-0-53939800-1461047602_thumb.jpg

post-1329-0-85725600-1461047602_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Rudina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...