Přejít na obsah

Alpina Alpiner 4 GMT


Bells

Doporučené příspěvky

Inu jak je psáno v Písmu, kdo hledá nalezne (Matouš 7,8). Takže jsem navečer doma vysypal několik šuplíků a opravdu jsem našel tah 22 mm a tak šup s ním na Alpiny na zkoušku. Ještě předtím jsem však po práci zakoupil nato bond a tak jsem ho vyzkoušel taky. Ale ten hadr mě nikdy nějak nebral.

 

U toho tahu mi jako již tradičně chybí koncovky, s tímto já mám věčné problémy, vždy mi přijde, že tah, který nesplyne s pouzdrem je divný a není to ono, ale to je pouze můj názor, takže to rozhodně neber nijak zle.

Na druhou stranu, hadry mě taky nijak moc neberou, ale bond nato se mi k nim zatraceně líbí, za mě super kombinace!

 

Bellsi nerozmyslal si dokupit ten cierno-cerveny hirsch? Inak krasne fotky ako vzdy:-)

 

Stále ho mám v hlavě, ale teď je pro mě nejspíš přece jen prioritou origo tah, který jsem nejdřív chtěl, pak ne a teď už ho zase chci. Jinak za fotky děkuju, vypadá to, že se ke mě s hojností přidá i kolega Rudina, který zatím fotí o stošest, což mě těší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A uz si nejaky nasiel? Parada, to bude zas pokoukanicko;-) uz sa tesim na dalsie fotky

 

Origo tah není problém objednat, ale nestojí úplně málo, takže se ho snažím nějak vykomunikovat, jestli by nebyl za nějaký lepší peníz, ale asi to neprojde, tak holt ty peníze budu muset obětovat. Štve mě, že za jeho cenu bych měl třeba SKX na léto a ještě by zbylo, ale co vlastně řeším, stejně nosím jen Alpiny :)

 

jako ta barevná kombinace s bondem se mi taky líbí, ale kdyby byl ten hadr aspoň jednou tak silný, mam takový pocit, že mi ho hodinky musí váhou utrhnout :-). No ale tak proč ho tedy pár dní nevyzkoušet.  

 

Ta kombinace je fakt super, strašně se mi to líbí a už taky hledám, kde ho koupím :) Sice se budu opičit, ale snad to nevadí, todle je sakra dobrý tip a díky za něj. Osobně mi u nato strapů víc vadí, že jsou pak hodinky vyšší a taky, že mě řeže do ruky, ale na střídačku to přežiju, musím tu kombinaci taky mít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri na timefactors strapy to je lepsia kvalita vrelo odporucam:-) presne tak Bellsi i tak nosis len ALPINY :-) ja to teraz striedam do prace SKX a na ostatne PO:-)

 

Díky za tip, mrknu co všechno mají, mám toho v merku více, takže kdyby měli vše, tak je to jasné. Koukám, že jsou z UK, takže to by bylo i relativně rychle doma.

Joo máš pěkné kombo, sám jsem takto o SKX uvažoval na takové to omlácení, protože Alpiny šetřím a Magretky taky tak, ale už jsem je měl 3x a vždy prodal, protože jsem je ve výsledku nenosil, jsem s tímto hrozný, nezvládám nosit více hodinek :D

 

koukám, že jsi Bellsi z Prahy, já nakuopuji jedině u Frýdla na Florenci, koukni na odkaz, hadrů tam má habaděj

 

http://hodinar-frydl.sluzby.cz/22mm-11/

 

Frýdla znám, několikrát jsem tam taky byl, mám to relativně blízko a už jsem i koukal co všechno má, bond nato tam je, ale chtěl bych ještě pár věcí a to už nemá, takže pokud bych to někde sfouknul vše najednou, tak by to bylo asi jednodušší. No a nebo mi hrábne a alespoň pro to nato si ještě dnes dojedu, to se klidně může stát, jak se znám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra na timefactors se mi toho líbí nějak moc, např. i ten silnější nato strap, ten by mohl být pohodlnější a dělají je i jen s jedním protažením, takže hodinky to tolik nezvedne, to se mi líbí, asi je to tedy jasné.

 

Heh 18 kousků? :) To je u mě nereálné, bez přehánění 90% času nosím jedny a vše ostatní jde pak z domu, protože je mi líto se na ně jen koukat jak stojí v hodinkovnici, v tomto jsem fakt magor, takže vysloveně sběratel asi nikdy nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bellsi, pridavam se k doporuceni timefactors. Ta nata tam jsou paradni, vcetne spony. Jsou sice drazsi, ale rozhodne stoji za to.

Jinak nekde je tu vlakno, kde se nedavno resila hromadna objednavka z timefactors. Mozna by stalo za to to ozivit. Pokud si spravne pamatuju, plati se tam celkem velke postovne (aspon do US), tak pri hromadne objednavce by se to rozpustilo. Zkusim najit link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bellsi, pridavam se k doporuceni timefactors. Ta nata tam jsou paradni, vcetne spony. Jsou sice drazsi, ale rozhodne stoji za to.

Jinak nekde je tu vlakno, kde se nedavno resila hromadna objednavka z timefactors. Mozna by stalo za to to ozivit. Pokud si spravne pamatuju, plati se tam celkem velke postovne (aspon do US), tak pri hromadne objednavce by se to rozpustilo. Zkusim najit link.

 

Ono ve výsledku o tolik dražší nejsou, nebo mi to určitě nepřijde nějak totálně ustřelené, takže jdu do nich. Jestli jsem se správně díval, tak v rámci EU by poštovné nemělo být nějak extra drahé, takže to přežiju :) Ono koukám, že ta hromadná objednávka se stejně asi moc nechytla a pokud by do toho nešel nikdo z Prahy, abychom si to předali osobně, tak to bude zase ještě další peníz navíc za poštovné po ČR, takže nejspíš 0 s 0 pojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dva postřehy, koukal jsem, že i chrona, ačkoliv nemají gmt, jsou osazeny 24 h ciferníkem. Něco podobného mam na Raketách, myslel jsem, že se šetřilo jen za sociku ve velké zemi. A koukal jsem na stránky Alpiny a nemile mě překvapilo, že tam není žádná nabídka řemínků, tahů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím natem je to škoda, protože vypadá fakt dobře, uvidím jak sedne mě to z timefactors, minimálně tu kombinaci musím zkusit, protože se mi moc líbí + jsem vybral ještě jedno tlustší, takže to by mohlo být i pohodlnější, jsem na to zvědavý.

 

K tomu ciferníku...jo o tom moc dobře vím, myslím, že jsem to i někde probíral a je to fakt na zabití, todle nepochopím, jaký by byl problém to vyměnit. Tady prostě Alpina šlápla těžce vedle a byť se mi jinak ty chrona líbí, tak todle je neodpustitelný fail a další z důvodů, proč mám GMT a ne chrona, byť jsem i o chronech původně uvažoval :)

 

Co se týče origo řemínků/tahu, tak oni to oficiálně na stránkách nemají, ale když jsem se na to ptal v Koscomu, tak mi ukázali katalog, kde bylo všechno, jak řemínky, tak i právě originální tah k těmto hodinkám a vše se to dá doobjednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...