Přejít na obsah

Alpina Alpiner 4 GMT


Bells

Doporučené příspěvky

Tak na Nata zatím čekám a mezitím jsem je hodil na mesh. Na meshi už jsem je jednou měl, ale to byl heavy s koncovkami a nebylo to zcela ono, toto je mnohem lepší. Další kombinaci mám tedy odškrtnutou a zařazuji ji i do střídací kolekce.

 

post-25778-0-81170900-1461666904_thumb.jpg

 

post-25778-0-16685200-1461666905_thumb.jpg

 

post-25778-0-48570600-1461666905_thumb.jpg

 

post-25778-0-79635100-1461666905_thumb.jpg

 

post-25778-0-10797400-1461666906_thumb.jpg

 

post-25778-0-46024900-1461666906_thumb.jpg

 

post-25778-0-79500300-1461666906_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To jsem rád, že se líbí a děkuju. Nakonec to vypadá, že Alpiny přečkají snad všechno a stanou se na nějakou dobu i definitivními, nevím jak je to možné, když jsem původně uvažoval i o prodeji, ale je to tak, něco se ve mě zlomilo a z Alpin jsem nadšený a jen tak je nedám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na Nata zatím čekám a mezitím jsem je hodil na mesh. Na meshi už jsem je jednou měl, ale to byl heavy s koncovkami a nebylo to zcela ono, toto je mnohem lepší. Další kombinaci mám tedy odškrtnutou a zařazuji ji i do střídací kolekce.

 

Parádní fotky, ostatně jako vždy! A mesh jim tedy sluší náramně ;) Dobře, žes je nakonec nepustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre delas! Co by to bylo za Alpina ambassadora bez Alpin

 

Máš pravdu, když už jsem do toho pasovaný, tak bych to neměl utnout, ještě chvíli a pár modelů a pak si to možná dám i do názvu :)

 

Parádní fotky, ostatně jako vždy! A mesh jim tedy sluší náramně ;) Dobře, žes je nakonec nepustil.

 

Díky za chválu, tentokrát bylo retušování víc než obvykle, takže mě těší, že se fotky líbí, když už jsem si s tím dal tu práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za chválu, tentokrát bylo retušování víc než obvykle, takže mě těší, že se fotky líbí, když už jsem si s tím dal tu práci.

 

Esli teda přijmeš malou poznámečku od člověka PS nepolíbeným, tak možná jen ten blur efekt po krajích bych dal v menší intenzitě, resp. možná spíš v jemnejším přechodu do ztracena.

Tahkle je tam až moc znát ta linie a zbytečně IMO narušuje jinak perfektní kompozici a doladění :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijmu naprosto bez problémů, to byl takový nový pokus a třeba na první fotce to vyšlo i celkem dobře, ale na některých je to fakt moc, to máš pravdu. Heh a s tou kompozicí jsi mě docela pobavil, protože jsem se s tím nijak nepáral, venčil jsem psa a mezitím co pobíhal po zahradě, tak jsem udělal pár fotek a doufal, že alespoň něco bude použitelné :) A když už jsem to s tím psem nakousnul, tak pobavím i já tebe...Jak tam pes pobíhal a značkoval všude možně, tak v jednu chvíli přiběhl z druhé strany a řekl si, že ten trs trávy, před kterým jsem fotil si musí taky označkovat...naštěstí mě čirou náhodou poslechl a nestalo se tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nové kombinace pro Alpiny, Deluxe nato a Bond nato z Timefactors. Oba jsou super, Deluxe je neksutečně příjemný a pohodlný, ale i tak u mě asi nakonec vyhrává Bond, který k nim prostě skvěle ladí.

 

post-25778-0-90056200-1462776760_thumb.jpg

 

post-25778-0-26237600-1462776761_thumb.jpg

 

post-25778-0-64904600-1462776761_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš vůbec za co, jak jsem slíbil, tak jsem i učinil :) Mě se nakonec víc líbí Bond, ale Deluxe je taky super, je ještě pohodlnější a to se počítá, jen mi malinko vadí, že se nepřizpůsobí tak, jako obyč nato. Přece jen je tlustší a asi mu to bude chvilku trvat, než se pořádně ohne přes stěžejky, aby seděl lépe a nelezl tolik ven, ale ono se to poddá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den, tak asi se dost opičím :-), ale shodou okolností mám dneska na ruce taky nato, na který jsem ale nasadil normální sponu. No a na poště čeká Hirsch Tiger, pro který jsem se nakonec rozhodl.

 

Tak v případě nata jsem to já, ten který se opičí :) Spona dobrá, ono ty obyč jsou takové nijaké, v tom se mi líbí nata z timefactors, protože ty mají spony lepší.

Nakonec tedy Tiger? Paráda, věřím, že budeš spokojený stejně tak, jako já, ladí k nim perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Tiger, asi je opravdu k nim nejlepší, už mam doma Georga, a zvítězilo, že je Tiger přeci jen o fous u stěžejky silnější

 

Tiger je super a nebo pak červený Robby, který má blade, ten mě pořád láká :) Sakra člověk to tu vidí a pak to musí mít taky a že já nemám vůči tomu vůbec žádnou odolnost :)

 

Chlapi paráda, pekné to máte. Žeby som šiel hľadať nejaké NATO strapy na net? Ešte by to chcelo ťah, aby to bolo kompletné.

 

Však ty taky, Robby je super! Tah nám zde stále chybí, tak jsem zvědavý, kdo se utrhne jako první :) Každopádně jsem rád, že se to tu plní jak kombinacemi, tak fotkami, myslím, že ty hodinky si to rozhodně zaslouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...