Přejít na obsah

Christopher Ward ? Akcie ? Zľavy


freddy87

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

tento krok vitam, dufam ze uz budu konzistentny a ostanu pri tomto logu. ved jedine co na tych ich modeloch tahalo vzdy za oci bolo to meno chr. ward.

tazko niekomu vysvetlovat ze michael kors je fashion smuk ked na ruke hodinky s menom ineho typka :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S největší pravděpodobností u tohoto loga nezůstanou, psal jsem to v jiném vlákně, kde jsem citoval jejich odpověď na tento dota na FB. 

Ale mělo by tímto logem být identifikována řada Motosport.

Jinak je to škoda, že jej nevyužijí více. Nutnost použití double-flag loga si dle mého vyžádaly zejména ty chronografy, kdy prostě na nové logo není místo nebo mi muselo být zmenšeno tak výrazně, že by téměř nebylo čitelné.

Tvář si ještě holt hledají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S největší pravděpodobností u tohoto loga nezůstanou, psal jsem to v jiném vlákně, kde jsem citoval jejich odpověď na tento dota na FB. 

Ale mělo by tímto logem být identifikována řada Motosport.

Jinak je to škoda, že jej nevyužijí více. Nutnost použití double-flag loga si dle mého vyžádaly zejména ty chronografy, kdy prostě na nové logo není místo nebo mi muselo být zmenšeno tak výrazně, že by téměř nebylo čitelné.

Tvář si ještě holt hledají.

 

Díky za info.

 

Víš něco bližšího o novým logu? Chystám se pořídit nový Tridenty, tak nevím, jestli radši ještě chvíli nepočkat. Půl roku sem a tam nehraje roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky za info.

 

Víš něco bližšího o novým logu? Chystám se pořídit nový Tridenty, tak nevím, jestli radši ještě chvíli nepočkat. Půl roku sem a tam nehraje roli.

Hi Alex, we thought the 'twin flags' worked best on the dials of the Rapide Collection, other releases will continue to use the logo at 9 o'clock.

Tridenty by měly zůstat, nasvědčuje tomu i náhled bronzové, které jsou v priprave

post-44633-0-11652400-1505297242_thumb.png

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se ti na něm nelíbí?

 

Mě právě docela jo a jsem rád, že ho konečně někam dali.

nevim, proti tomu logu jako takovemu vubec nic nemam, na korunce vypada supr, zdobeni na mustcich strojku, taky fajn, ale tady mi to pripada takove nasilnicke... :-/ stare i nove psane logo mi prijde vhodnejsi... a nebo jen brblam a za dva tydny to rozkoukam a bude se mi to libit taky... :-D

 

bronzovky jsou velmi vonavy... ze by se prave tyto staly prvnim kandidatem na vyrazeni mych milovanych Citizen Promasteru? nejsky info o dostupnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...