Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Mnely by to byt Champ se zlatym sunburst cifernikem.Podle vseho maji super luminiscenci.Je to takivý retro special diver.Co se mi na nich moc líbí je že si mohu nakoupit ruzne Nato nebo zulu strapy a kazdy den si je měnit.http://watchbase.com/stuckx/the-rock/champ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim uznat pánové ze bych taky rad jeste do sbírky ecozili jsou fakt parádní,dlouho jsem jim nemohl přijít na chut ale ted se mi libi vic a vic...kdysi sem mohl koupit v nějakém tmeve seděm titanu s více pásky ale provahal jsem to. Jedina nevýhoda je ze i ty Altichrona prakticky nemám kdy kam nosit cili i ty ecozili budou ležet v boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak soboj titanu.Nechápu jak jsem si mohl myslet že ecozilla jsou obrovské.Asi je dám dceři.Jinak Stuckx naprosto parádní nošení i na mém letitém zulu a na ruce o nich ani nevím.Zpracování fantastické lumi je jako reflektor.Lepší než u ecozill nemo monster a to je co říct.Na výšku si rychle člověk zvykne obzvláště když máte silnější dlaně a předloktí.Jsou to hodinky pro mohutné ruce ne však nenositelné i pro útlá zápěstí.Helberg ch1 ma lug to lug 60mm a tak pohodlné nejsou ani zdaleka.Sunburst cifer je nádherná takový champagne zlatý.

post-1779-0-07411300-1452852486_thumb.jpg

post-1779-0-95986900-1452852495_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....mna by zaujimalo kedže vačšina z Vas vratane mna pestuje len kancl diving,čo si Vy ktory sa naozaj či už profesionalne alebo športovo potapate beriete naozaj zo svojich zbierok do vody.ked mam by tak nejak pragmaticky u mna by vyhrali timexy za par dolarov s podsvietenim a hydroalarmom.Alebo tiež funguje medzi potapačmi nejaka prestiž čo si kto do vody vezme?

Upraveno uživatelem Karol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....ono to asi bude tym že ,ten kamarat s tym potapačskym kompasom aj naozaj potapačom v skutočnosti je :mobile:

Cecila poznam, takze viem ze potapacom aj naozaj je....dokonca tie 3020 boli kedysi jeho ;)

Ja potapam obcas. Pouzivam JP1010. Nove mam na kanceldajving a dvadsatrocne mam do vody

post-3888-145293811338.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...