Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

koukam ze oproti AS 4050 maji podporu vsech casovych pasem a tudiz i synchronizaci casu ze vsech vysilacu....jsou hezke, nicmene razantnejsi rozdil krome lunety nevidim :) ja ted cilim na citizen satelite wave :)e88e0b95767dc01f73b8a92688dc5ee2.jpg

 

Redmi Note 5 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda ! Blahopřeji. Jaké máš z Fugu dojem?

Nadšení. Teď hodně dlouho nepůjdou z ruky. Ciferník a ručičky jsou mnohem pohlednější než u NY0040 (nemám rád puntíky). Škoda, že se snažili držet srovnatelnou cenu. Dýnku by slušelo hluboké gravírování, ne jen lehké přejetí laserem. Safírové sklíčko by také bylo fajn a pomohlo by souboji hodinek s pískem pláží. Ale možná je lepší decentní modifikace, než nějaký ultimátní hybrid z titanu s kalibrem 9015.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fijo: Co je to prosim za model, vypada to zajimave...nepovedlo se mne podle "Citizen Commander 2000", dohledat blizsi informace...

Fijo: Co je to prosim za model, vypada to zajimave...nepovedlo se mne podle "Citizen Commander 2000", dohledat blizsi informace...

Taky jsem musel dost hledat... Hodinky jako takový jsou už tak dost ojedinelej model h19233, jedny jsem našel na chronu a jedny někde na japonskejch stránkách, ale info nula. Vypadá to, že si ten model vybrala rakouská öaf & steyr (pro koho a co nevím) a nápis na cifru je jejich výmysl, jinak si to nedovedu vysvětlit ale jsou to jen moje domněnky. Na dýnko pak vyrazily limitku. Ty na chronu jsou bych řekl sériový s nápisem - Citizen chronograph. Nikdy jsem takovej model předtím nepotkal... Připomíná mi to trochu Seika sced :-)

Přikládám foto dynka

post-2719-0-54134700-1548703348_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...