Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Ufonislav : tak nosil jsem je dost intenzivně, než jsem k nim dostal víkendové a dovolenkové potápky/lesovky (Wengery) a než jsem následně začal laborovat s automaty. Teď to tak nějak jednou za čas protočím, dle chuti a příležitosti a "furt na nich něco je".

 

Co se týká těch škrábanců, jak vždycky (dvakrát:)) píšu když ojediněle něco prodávám - nosil jsem je, je to tam, ne že ne (ty škrábanečky), ale na ruce to tolik není vidět. Foťák to vytáhne. A tady navíc neprodávám, tak snad se tomu dá věřit. Pocit z nich je pořád dobrý, titan k tomu, pohoda, jazz:)

post-60482-0-53234500-1584800689_thumb.jpg

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím čím to, ale vždycky když koukám na dokumenty,jak o potápění, tak i jiné třeba cestopisné,většina lidí má spíše Citizeny než Seika.Nejvíce snad i tuto klasiku,tu jsem nosil dlouho.Jsou to malý velký promastery.Na jednu stranu papírově mají nějakých 47mm, ale ve skutečnosti jsou spíše menší.

post-1779-0-29885600-1585476137_thumb.jpg

post-1779-0-91977800-1585476141_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím čím to, ale vždycky když koukám na dokumenty,jak o potápění, tak i jiné třeba cestopisné,většina lidí má spíše Citizeny než Seika.Nejvíce snad i tuto klasiku,tu jsem nosil dlouho.Jsou to malý velký promastery.Na jednu stranu papírově mají nějakých 47mm, ale ve skutečnosti jsou spíše menší.

Moje nejoblíbenější Citizen, měl jsem je jako Seiko MM300 asi čtyřikrát a vždycky je, blbec, prodal. Normálně bych je asi zase potřeboval, sakra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...